Denetlenmiş Service Pack 5 yüklendikten sonra bilgisayar askıda kalıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 236466 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Denetlenen bir Microsoft Windows NT 4.0 sürümünü çalıştıran bir bilgisayarda Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5 (SP5) denetlenen sürümünü yüklediğinizde, bilgisayar yanıt vermeyebilir. Bu sorunu geçici olarak çözmek için yeniden.

Neden

Bu bOutOfMemory false'tur WIDEPATHOBJ::vReverseConcatenate dosya grafik aygıt arabirimi (GDI) olarak varsayar.

Çözüm

Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Denetlenen bir ürün sürümünü, Microsoft Developer Network (MSDN) ürünleri ve çoğu satıcılara (bilgisayarların çoğu için dağıtılmış perakende sürümüne karşıt olarak dağıtılır. Onaylanan sürüm, belirli bir kaynak dosyası ve sayı sorunlarını izlemek için yararlı olan kodunda hata ayıklama bilgi içerir.

Bu işletim sisteminin denetlenmiş sürümünüzü checked hizmet paketi yüklenmiş olmalıdır. Örneğin, denetlenen bir Windows NT 4.0 sürümünü denetlenen bir SP5 sürümünü yüklemeniz gerekir. Denetlenen bir sürümünü Windows NT 4. 0'ın perakende sürümü üzerine SP5 yükleyemiyor.

Özellikler

Makale numarası: 236466 - Last Review: 1 Kasım 2006 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB236466 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:236466

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com