Internet Explorer s nástrojem Mstask.exe nahrazuje nástroj atsvc.exe

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 236773 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu aplikace Microsoft Internet Explorer verze 5 všechny existující úlohy atsvc.exe jsou převedeny na naplánované úlohy.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože inovuje Internet Explorer v systému Windows NT 4.0 Služba Schedule (atsvc.exe) nástroje Naplánované úlohy (Mstask.exe).

Prohlášení

Toto chování je záměrné.

Další informace

S původní služba atsvc.exe převezme všechny úlohy atsvc.exe spustit stejný účet jako samotná služba. Výchozí účet služby byl účet LocalSystem, ale jej mohl být změněn na jiný uživatelský účet podle potřeby. Některé Windows NT 4.0 nebo dřívější uživatelé počítače změnit uživatele v účtu služby atsvc.exe, protože potřeby své úlohy spustit určitý uživatelský účet. S Plánovačem úloh zahrnuty v aplikaci Internet Explorer 5.0 může být nakonfigurována každá naplánovaná úloha spustit jiný účet, však musí spustit službu Plánovač úloh sám v účtu LocalSystem. Z důvodu zpětné kompatibility Plánovač úloh umožňuje nastavit jednu výchozí účet použít při spuštění naplánované úlohy, které byly vytvořeny z úlohy atsvc.exe. Při instalaci aplikace Internet Explorer 5 libovolné atsvc.exe úlohy naplánované v kontextu určitého uživatelského účtu jsou převedeny na místní systémový účet. Pokud chcete obnovit, je nutné znovu ručně zadat uživatelské jméno a heslo pro tento účet z "Upřesnit, účet služby AT" příkazu složku Naplánované úlohy.

Poznámka: instalace Internet Explorer 5 není navrženo k dešifrování hesla zadaná pro službu atsvc.exe. Toto chování je záměrné z důvodů zabezpečení.

Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
235536Služba Plánovač úloh v systému Windows NT

Vlastnosti

ID článku: 236773 - Poslední aktualizace: 3. února 2014 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbui KB236773 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:236773

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com