"STOP 0x0000000A" zahrnující Scsiport.sys v systému Windows NT 4.0 SP5

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 236981
DŮLEŽITÉ: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravou registru, nezapomeňte vytvořit zálohu a ujistěte se, že víte, jak registr obnovit v případě, že dojde k potížím. Informace o zálohování, obnovení a úpravách registru získáte klepnutím na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Chybová zpráva "STOP 0x0000000A" může dojít po instalaci aktualizace Windows NT 4.0 Service Pack 5 (SP5) v počítači s adaptérem IBM ServerRaid SCSI. K tomuto problému může dojít v závislosti na hodnotě dat hodnoty registru NumberOfRequests přidružené k adaptéru SCSI.

Počítače s jinými adaptéry SCSI může docházet také podobné příznaky.

Příčina

Byla provedena změna v aktualizaci SP5 pro algoritmus, který ověřuje datová hodnota NumberOfRequests hodnota uložená v následujícím klíči registru:
HKEY_LOCAL_MACHINE \SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Název_ovladače\Parameters\Devicen
Algoritmus v aktualizaci SP5 je vystavena a nevrací správné výsledky pro libovolnou hodnotu více než 255. Zejména se chybová zpráva uvedených nad výsledky, je-li parametr nastaven na hodnotu 256 nebo 512.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte prosím na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby odborné pomoci společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adrese na webu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Jak potíže obejít

UPOZORNĚNÍ: Používáte-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že lze řešit problémy vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Chcete-li tento problém obejít a získat očekávané výsledky bez použití této opravy hotfix, omezte datová hodnota NumberOfRequests hodnota rozsahu 16 až 255.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows NT Server verze 4.0, Terminal Server Edition Service Pack 6.

Další informace

Před SP5, algoritmus pro ověření tohoto parametru je rovněž vadným, ale není takovým způsobem, aby se výsledky zobrazí chybová zpráva "STOP". Zejména se sníží hodnoty mezi 256 a 512 rozsahu 16 až 255.

Vlastnosti

ID článku: 236981 - Poslední aktualizace: 26. dubna 2011 - Revize: 4.0
Klíčová slova: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbmt KB236981 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:236981

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com