"STOP 0x0000000A" zahŕňajúce Scsiport.sys v systéme Windows NT 4.0 SP5

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 236981
DÔLEŽITÉ: Tento článok obsahuje informácie o úprave databázy registry. Pred úpravou databázy registry, presvedčte sa, či chcete zálohovať, a uistite sa, že beriete ako obnoviť databázu registry, ak sa vyskytne problém. Informácie o tom, ako zálohovať, obnovení a úprave databázy registry získate po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
256986 Popis databázy Registry systému Microsoft Windows
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Chybové hlásenie „STOP 0x0000000A"môžu vyskytnúť po použití systému Windows NT 4.0 Service Pack 5 (SP5) na počítači s adaptérom IBM ServerRaid SCSI. Tento problém sa môže vyskytnúť v závislosti na údajovú hodnotu hodnota databázy registry NumberOfRequests spojené s adaptéra SCSI.

Podobné príznaky sa môže vyskytnúť tiež po?íta?och s adaptérmi iných SCSI.

PRICINA

Zmena bola urobená v SP5 algoritmus, ktorý overuje údaje hodnoty NumberOfRequests hodnoty uložené v nasledovnom kľúči databázy registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE \SYSTEM\CurrentControlSet\Services\DriverName\Parameters\Devicen
Algoritmus v SP5 je chybné a nevracia správne výsledky pre ľubovoľnú hodnotu viac ako 255. Konkrétne chybové hlásenie uvedené vyššie výsledky Ak parameter je nastavený na 256 alebo 512.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, získať najnovší balík service pack pre systém Windows NT 4.0 alebo jednotlivé softvérové aktualizácie. Informácie o získaní najnovšej aktualizácie service pack, nájdete na:
  • 152734 ako získať najnovší balík service pack pre systém windows nt 4.0
Informácie o získaní jednotlivé softvérové aktualizácie, obráťte sa na služby technickej podpory produktu spoločnosti Microsoft. Úplný zoznam telefónnych čísiel služby technickej podpory spoločnosti Microsoft a informácie o náklady na technickú podporu, prosím, choďte na túto adresu na World Wide Web:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

RIEŠENIE

UPOZORNENIE: Ak Editor databázy Registry použijete nesprávne, môžete spôsobiť vážne problémy, ktoré môžu vyžadovať preinštalovanie operačného systému. Spoločnosť Microsoft nemôže zaručiť, že môžete vyriešiť problémy, ktoré vyplývajú z nesprávne pomocou editora databázy Registry. Použite Editor databázy Registry na vlastné riziko.

Dosiahnutie očakávaných výsledkov bez uplatnenia tejto rýchlej opravy, tento problém obísť, obmedziť údajovú hodnotu NumberOfRequests hodnoty v rozsahu 16 až po 255.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v systéme Windows NT 4.0 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Tento problém bol opravený v systéme Windows NT Server verzie 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6.

DALSIE INFORMACIE

Pred SP5, algoritmus pre overovanie tento parameter je tiež chybné, ale nie takým spôsobom, aby výsledky chybového hlásenia "STOP". Konkrétne hodnoty medzi 256 a 512 sú znížené na rozsahu 16 až po 255.

Vlastnosti

ID článku: 236981 - Posledná kontrola: 31. mája 2012 - Revízia: 1.0
Kľúčové slová: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbmt KB236981 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 236981

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com