"STOP 0x0000000A" за участю Scsiport.sys у Windows NT 4.0 пакет оновлень SP5

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 236981
ВАЖЛИВО: Ця стаття містить відомості про внесення змін до реєстру. Перед зміненням реєстру, не забудьте архівувати та переконайтеся, що ви будете спроможні відновити реєстр у разі виникнення проблеми. Щоб отримати відомості про архівувати, відновлення та редагування реєстру клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
256986 Опис реєстру Microsoft Windows
Розгорнути все | Згорнути все

ОЗНАКИ

протокол IMAP про помилку "STOP 0x0000000A" може виникнути після застосування Windows NT 4.0 з пакетом 5 (пакет оновлень SP5) на комп'ютері за допомогою адаптера IBM ServerRaid SCSI. Ця проблема може виникнути в залежність завдання від значення даних значення реєстру NumberOfRequests, пов'язаних з адаптера SCSI.

Комп'ютери з іншими SCSI-адаптери також можуть виникати схожі симптоми.

ПРИЧИНА

Зміна було зроблено в пакет оновлень SP5, щоб алгоритм, який перевіряє дані значення значення NumberOfRequests, яке зберігається в такому розділі реєстру:
HKEY_LOCAL_MACHINE \SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Вищенаведений\Parameters\Devicen
Алгоритм у пакет оновлень SP5 є недійсним і не повертає правильних результатів для будь-якого значення більше 255. Зокрема, протокол IMAP про помилку перерахованих вище результатів, якщо установлено параметр або 256 або 512.

РОЗВ'ЯЗАНН

Щоб вирішити цю проблему, отримайте найновіший пакет оновлень для Windows NT 4.0 або оновлення окремих програмного забезпечення. За інформацією про отримання найновішого пакета оновлень будь ласка, зверніться до:
  • 152734 як отримати найновіший пакет оновлень для windows nt 4.0
За інформацією про отримання оновлення окремих програмного забезпечення зверніться до представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт. Повний список телефонів представник служби підтримки клієнтів продуктів корпорації Майкрософт та інформація про технічної підтримки перейдіть на наступну адресу в Інтернеті:
http://support.Microsoft.com/default.aspx?scid=FH;EN-US;CNTACTMS

ОБХІДНИЙ ШЛЯХ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Якщо неправильне сценарій виконання редактора реєстру може спричинити серйозні неполадки, які можуть викликати необхідність переустановити операційну систему. Microsoft не може гарантувати Вирішення проблем, які в результаті неправильного редагування реєстру. Ви працюєте з редактором реєстру на власний ризик.

Щоб вирішити цю проблему і отримати очікуваних результатів без застосування цього виправлення, обмежити дані значення NumberOfRequests значення в діапазоні 16 через 255.

СТАН

корпорація Майкрософт підтвердила, що це проблема у Windows NT 4.0 та Windows NT Server 4.0, видання сервера терміналів. Цю проблему було усунуто в Windows NT Server версії 4.0, термінал сервер видання служба Pack 6.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

До пакет оновлень SP5, алгоритм для перевірки цього параметра також є недоліки, але не в такий спосіб, що результати протокол IMAP про помилку "STOP". Зокрема, значення від 256 до 512 зводяться до діапазону 16 через 255.

Властивості

Номер статті: 236981 - Востаннє переглянуто: 31 травня 2012 р. - Редакція: 1.0
Ключові слова: 
kbhotfixserver kbqfe kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbmt KB236981 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 236981

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com