MultinetGetConnectionPerformance() může vrátit není očekávané výsledky

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 237443 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

MultinetGetConnectionPerformance() funkce obsažené v Win32 Application Programming Interface (API) je určen vrátíte odhadu propustnosti, při použití Universal Naming Convention (UNC) nebo písmeno přesměrované ovladač jako parametr.

Zprostředkovatel přenosu poskytují tato metrika využívá funkce MultinetGetConnectionPerformance(). Konkrétní implementace algoritmus měření je konkrétní protokol.

Další informace

Tento API vrátí spolehlivější měření pro všechny protokoly po dat odeslaných prostřednictvím připojení. Zaručit realistické měření propustnost na připojení je předán přibližně 64 KB dat před měření. Měření je však pouze přibližný aktuální propustnost. Měření je závislá na zprostředkovatel přenosu, který je závislý na ovladač síťového adaptéru karty tak přesnost metrika se liší podle nainstalovaných protokolů a síťových karet.

TCP/IP používá metodu výpočtu počet bajtů přenesených na připojení na základě propustnost. Pokud je celkový počet bajtů přenesených relativně malé při porovnání uplynulý čas vytvořené připojení, vrátí výchozí rychlost média, získané z karty ovladače síťového adaptéru. Z Ethernet tato hodnota je obvykle 10,000,000 bajtů, ale je konkrétní ovladač. Toto chování může způsobit neočekávané výsledky z měření neaktivní připojení přes TCP/IP. Předáním dat o 64 KB prostřednictvím připojení měření je obecně v rámci očekávaného rozsahu, nikoli výchozí rychlost média.

Odkazy

Další informace o použití funkce MultinetGetConnectionPerformance() naleznete na následujících webech:
http://msdn.microsoft.com/

http://msdn2.microsoft.com/library/aa385342.aspx

http://msdn2.microsoft.com/library/aa378772.aspx

Vlastnosti

ID článku: 237443 - Poslední aktualizace: 29. ledna 2014 - Revize: 1.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdocfix kbinfo kbnetwork kbprogramming KB237443 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:237443

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com