MultinetGetConnectionPerformance() beklenen sonuçları iade.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 237443 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Win32 uygulama programlama arabirimi (API içinde) bulunan MultinetGetConnectionPerformance() işlevi, bir Evrensel Adlandırma Kuralı (UNC) veya yeniden yönlendirilmiş sürücü harfi, parametre olarak kullanıldığında, üretim tahmini dönmek için tasarlanmıştır.

MultinetGetConnectionPerformance() işlevi aktarım sağlayıcısı bu ölçü sağlamak için kullanır. Ölçüm algoritmanın bir özel uygulama belirli protokolüdür.

Daha fazla bilgi

Bu API, bağlantı üzerinden aktarılan veri sonra daha güvenilir bir ölçüm için tüm iletişim kuralları döndürür. Bağlantının üretilen iş, gerçekçi ölçümlere sağlamak için <a0></a0>, önce bir ölçüm yaklaşık 64 KB veri geçirilir. Ölçüm, ancak geçerli işlem hacmi, yalnızca yaklaşık olur. Ölçü birimi ölçü doğruluğunu yüklü iletişim kuralları ve ağ kartları ile değişir; böylece ağ bağdaştırıcısı kartı sürücüsü üzerinde bağımlı aktarım sağlayıcısı bağlıdır.

TCP/IP, akış verimi bağlantıda iletilen bayt sayısını temel alan hesaplama yöntemi kullanır. Toplam aktarılan bayt sayısı, süre kurulan bağlantının karşılaştırıldığında görece küçük ise, varsayılan ağ bağdaştırıcı kartı sürücüsü alınan ortam hızını verir Ethernet, olması durumunda, bu değer genellikle 10,000,000 bayttır, ancak onu belirli sürücüsüdür. Bu davranış, etkin olmayan bir bağlantıyı TCP/IP üzerinden ölçme tarafından döndürülen beklenmedik sonuçlara neden olabilir. Bağlantı üzerinden yaklaşık 64 KB veri geçirerek ölçüm genellikle varsayılan ortam hızı yerine beklenen aralığı içinde olur.

Referanslar

MultinetGetConnectionPerformance() işlevi kullanma hakkında ek bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Web sitelerine bakın:
http://msdn.microsoft.com/

http://msdn2.microsoft.com/library/aa385342.aspx

http://msdn2.microsoft.com/library/aa378772.aspx

Özellikler

Makale numarası: 237443 - Last Review: 10 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 1.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdocfix kbinfo kbnetwork kbprogramming KB237443 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:237443

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com