Cacls.exe nelze použít zabezpečení kořenové připojovací bod svazku

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 237701 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o použití nástroje Windows 2000 Cacls.exe nastavit oprávnění kořenového svazku NTFS nelze učinit a obdržet chybovou zprávu. Místo toho může být použita oprávnění samotnou složku a není podkladové kořenové připojeného svazku. Zobrazení tohoto problému:
 1. Použití Cacls.exe k zobrazení oprávnění svazku přípojného bodu. Například:

  C: je hostitel svazek NTFS.
  C:\host je připojovací bod svazku, který připojí jiný svazek NTFS.

  cacls.exe c:\host  (shows applied permissions)
  everyone: (OI)(CI)F
  						
 2. Použití Cacls.exe použít další oprávnění ke svazku a potom zobrazit použita oprávnění. Poznámka se zobrazí, zda jsou správně použita oprávnění jako v následujícím příkladu:
  cacls c:\host\. /E /G user1:F
  processed dir: c:\host
  cacls c:\host  [or cacls c:\host\.] (shows applied permissions 
  as expected)
  everyone: (OI)(CI)F
  user1:(OI)(CI)F
  						
 3. Přiřadit písmeno jednotky připojený svazek (jednotku D) a potom spustit Cacls.exe proti jednotku D nebo zobrazení vlastností svazku v programu Správa disků:
  cacls D:
  everyone: (OI)(CI)F
  						
 4. Poznámka: oprávnění nebyly použity u kořenové jednotce D, podle očekávání, ale jsou místo toho použity pouze do složky s názvem "C:\host"

Příčina

Tomuto problému může dojít, pokud se pokusíte nastavit oprávnění kořenového svazku NTFS je připojená připojovací bod svazku pomocí nástroje Cacls.exe. Nástroj Cacls.exe nedokáže správně interpretovat připojovací body svazku.

Řešení

Tento problém dočasně připojeného svazku přiřadit písmeno jednotky a použít oprávnění u kořenového svazku pomocí Cacls.exe proti písmeno jednotky přiřazené pomocí nástroje Správa disků nebo použít oprávnění pomocí karty zabezpečení při prohlížení vlastností svazku v Průzkumníku.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 237701 - Poslední aktualizace: 27. února 2007 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Klíčová slova: 
kbmt kbenv kbprb kbui KB237701 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:237701

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com