Model obiektowy programu Outlook nie nadaje się do uruchamiania usługi systemu Windows

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 237913 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Model obiektowy programu Outlook jest niezdatna do użytku z Aplikacja przeznaczone do uruchamiania jako lub zduplikowanego przez usługę Windows NT. To zawiera aplikacje Active Server Page (ASP), działający w Internecie Usługi informacyjne (IIS) i aplikacje z harmonogramu AT lub Usługi Harmonogram zadań.

Jest to ograniczenie projekt programu Outlook.

Więcej informacji

Model obiektowy programu Outlook ma cztery główne ograniczenia, należy go niezdatna do użytku w usłudze Windows NT. Ograniczenia te są następujące:
 • MAPI przechowuje profile dla każdego użytkownika Gałąź rejestru tej gałęzi rejestru HKEY_CURRENT_USER nie jest ładowany podczas Uruchamia usługę Windows NT. Ta konkretna kwestia może być dość wprowadzających w błąd, ponieważ podczas cyklu rozwoju deweloper jest zwykle rejestrowane na System interakcyjnie spowodować gałęzi HKEY_CURRENT_USER, które mają być załadowane, tak wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Gdy usługa jest badany bez właściciela Profil zalogowany interaktywnie usługi nie powiedzie się zlokalizować profil.
 • Tylko jedno wystąpienie programu Outlook (aplikacja wywozu Model obiektowy programu Outlook) można uruchomić jednocześnie w kontekście jednego użytkownika przy użyciu pojedynczego profil. Wszystkie próby logowania przy użyciu drugiego wyniki profilu przez samego użytkownika. w dołączanie do istniejącej sesji programu Outlook. Próbuje uruchomić inną kopię Program Outlook (lub modelu obiektów programu Outlook) z kontekstu innego użytkownika (dla wystąpienie aplikacji, które personifikuje innego użytkownika, takich jak Windows Wystąpiła awaria usługi NT) z nieprzewidywalne skutki od; modalne okno dialogowe Aby program Outlook przestaje odpowiadać w systemie powoduje błąd aplikacji.
 • Model obiektowy programu Outlook zawsze uruchamia program buforujący MAPI podczas logowania. Aplikacje klienckie MAPI implementowane jako usługi systemu Windows NT podczas logowania się do podsystemu MAPI, należy wykonać kilka ograniczeń. Jako Program Outlook nie został zaprojektowany do działania jako usługa systemu Windows NT tych konwencji nie zostały wykonane.

  Aby uzyskać więcej informacji dotyczących tego punktu, zobacz Temat "Aplikacje klienckie usługi systemu Windows NT".
 • Istnieje możliwość wykonywania pewnych działań przy użyciu programu Outlook Model obiektu, który podnieść modalnych okien dialogowych nie można zapobiec, które wymagają interwencja użytkownika. Będzie to miało wpływu powoduje usługi systemu Windows NT aplikacja wydaje się zawiesić.

Zalecenie

Jeśli to możliwe za pomocą CDO lub rozszerzone MAPI kodu w systemie Windows NT Usługa zamiast modelu obiektów programu Outlook.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać więcej informacji kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
257757Zagadnienia dotyczące po stronie serwera automatyzacji pakietu Office

Właściwości

Numer ID artykułu: 237913 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Słowa kluczowe: 
kbprogramming kbFAQ kbinfo kbmsg kboutlookobj kbmt KB237913 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:237913

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com