Objektový Model programu Outlook je nevhodné na spustenie v služba systému Windows

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 237913 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Objektový Model programu Outlook je nevhodné na použitie z aplikácie určené na možné spustiť ako alebo splodeniu služby systému Windows NT. Toto zahŕňa stránky ASP (Active Server) aplikácie spustené pod Internet Information Service (IIS) a aplikácie spustený s AT plánovač alebo Služby Plánovač úloh.

Toto je obmedzenia koncepcie programu Outlook.

DALSIE INFORMACIE

Objektový Model programu Outlook má štyri hlavné obmedzenia, aby bolo nevhodné na použitie v službe Windows NT. Tieto obmedzenia sú:
 • MAPI ukladá profily pre každého používateľa HKEY_CURRENT_USER podregister databázy Registry, tento podregister databázy registry nie je načítaná keď Windows NT služba beží. Tento konkrétny problém môže byť docela klamlivé, pretože počas cyklu rozvoja, je vývojár zvyčajne prihlásení systém interaktívne spôsobiť podregister HKEY_CURRENT_USER na nakladať, tak všetko funguje podľa očakávania. Akonáhle služby sa testuje bez vlastníka profil prihlásený interaktívne služby sa nepodarí nájsť profil.
 • Iba jedna inštancia programu Outlook (uplatnenie že vývozy Objektový Model programu Outlook) môžete spustiť súčasne v kontexte jeden používateľ pomocou jediného profil. Všetky pokusy toho istého používateľa o prihlásenie pomocou druhý profil výsledky v spájajúcej existujúcich relácia programu Outlook. Pokúsi spustiť ďalšiu kópiu Outlook (alebo objektový Model programu Outlook) z rôznych používateľský kontext (pre napríklad aplikácia, ktorá impersonates iný používateľ, ako napríklad Windows Služby NT) zlyhá s nepredvídateľné výsledky v rozmedzí od; modálnym dialógovým oknom na žiadosť chyba spôsobujúca Outlook prestane reagovať, systém.
 • Objektový Model programu Outlook spustí vždy zara?ovacia služba MAPI pri prihlasovaní. Klientské aplikácie MAPI implementované ako služby Windows NT musia dodržiavať niekoľko obmedzení pri prihlásenie MAPI subsystému. Ako Program Outlook nie je určený na spustenie ako služba Windows NT, tieto dohovory nie nasledovali.

  Ďalšie informácie týkajúce sa tohto bodu, pozri MSDN tému "Windows NT Service klienta aplikácie."
 • Je možné vykonať niektoré akcie použitím programu Outlook Objektový Model, ktoré nastoľujú Modálne dialógové okná, ktoré nemožno zabrániť a vyžadujú zásah používateľa. To by mať vplyv na spôsobuje služby Windows NT uplatňovanie zobraziť zavesiť.

Odporúčanie

Ak je to možné, používať spolupracujúce údajové objekty alebo rozšíriť MAPI kód v systéme Windows NT servis namiesto objektový Model programu Outlook.

ODKAZY

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
257757Úvah pre server-bočné automatizačné balíka Office

Vlastnosti

ID článku: 237913 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Kľúčové slová: 
kbprogramming kbFAQ kbinfo kbmsg kboutlookobj kbmt KB237913 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:237913

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com