Outlook nesne modeli, bir Windows hizmeti çalıştırmak uygun olan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 237913 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Outlook nesne modeli olarak çalışmak üzere tasarlanmış veya bir Windows NT hizmeti olarak, kökenli bir uygulamadan kullanmak uygun olur. Bu, ınternet ınformation Services (IIS) ve AT Zamanlayıcı veya Görev Zamanlayıcısı'nı hizmetlerle çalışan uygulamaları altında çalışan Active Server Page (ASP) uygulamaları içerir.

Outlook'un tasarım sınırlamasından budur.

Daha fazla bilgi

Outlook nesne modeli, bir Windows NT hizmeti kullanmak için uygun hale dört önemli kısıtlamalar getirmektedir. Bu sınırlamalar şunlardır:
 • MAPI, kayıt defterinin HKEY_CURRENT_USER kovanı altında her kullanıcı için profiller depolar, bir Windows NT hizmeti çalıştığında, bu kayıt defteri kovanını yüklenmedi. Bu özel sorunu oldukça Aldatıcı, geliştirme döngüsü sırasında geliştirici genellikle sistemde oturum etkileşimli olarak oturum nedeniyle, her şeyin beklendiği gibi çalışır; böylece, yüklenecek HKEY_CURRENT_USER kovanı yol. Hizmet profili etkileşimli olarak oturum açmış sahibi sınanır sonra hizmet profilini bulun başarısız olur.
 • <a1>Outlook</a1> (Outlook nesne modeli verir uygulaması) yalnızca bir örneği aynı anda tek bir profil kullanarak bir kullanıcı bağlamında çalışır. Varolan Outlook oturuma katılma, ikinci bir profil sonuçları kullanarak oturum açma girişimleri aynı kullanıcı tarafından. Başka bir kopyasını farklı bir kullanıcı içeriğinden (bir Windows NT hizmeti gibi farklı bir kullanıcının kimliğine bürünür, bir uygulama) Outlook'un (veya Outlook nesne modeli), başarısız kadar uzanan öngörülmeyen sonuçlarla; Outlook için sistem yanıt vermemeye başlamasına neden olan bir uygulama hatası için kalıcı bir iletişim kutusu başlatmaya çalışır.
 • Outlook nesne modeli MAPI biriktirme oturum açarken her zaman başlatır. Windows NT Hizmetleri uygulanan bir MAPI istemci uygulamaları, MAPI alt sistemi kütüğe kaydederken bazı sınırlamalar izlemeniz gerekir. Outlook, bir Windows NT hizmeti çalıştırmak için tasarlanmamış gibi bu kuralları ardından değil.

  Bu noktada hakkında daha fazla bilgi için MSDN "Windows NT hizmeti istemci uygulamalarını." konusuna bakın
 • Engelledi olamaz ve kullanıcı müdahalesi gerekli kalıcı iletişim kutularını yükseltmenizi Outlook nesne modeli kullanarak bazı eylemleri gerçekleştirmek olasıdır. Bu etkiler, Windows NT hizmeti uygulama askıda gibi görünmesine neden olan gerekir.

Öneriler

Olanaklıysa, CDO veya genişletilmiş MAPI kodunu, sizin Windows NT'DE kullanmak yerine, Outlook nesne modeli hizmet.

Referanslar

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
257757Sunucu tarafında Office Otomasyonu ile ilgili konular

Özellikler

Makale numarası: 237913 - Last Review: 8 Eylül 2005 Perşembe - Gözden geçirme: 7.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
 • Microsoft Outlook 97 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 98 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbprogramming kbfaq kbinfo kbmsg kboutlookobj KB237913 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:237913

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com