Kompatibilitu produktu Microsoft Forefront s jediný štítek domény, Disjointed obory názvů a nesousedící obory názvů

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2379367 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje Kompatibilita produktů Microsoft Forefront s domény jeden štítek, nesouvislé obory názvů a nesousedící obory názvů.


Další informace


Jediný štítek domény

Popis jediný štítek domény, naleznete v tématu jeden štítek domény vPlánování oboru názvů DNS společnosti Microsoft Solution Center.

Nesouvislé obory názvů

Popis nesouvislé obory názvů, naleznete v tématu nesouvislé obory názvů vPlánování oboru názvů DNS společnosti Microsoft Solution Center.

Nesousedící obory názvů

Popis nesousedící obory názvů, označované také jako nesouvislé obory, naleznete v tématu nesousedící obory názvů vPlánování oboru názvů DNS společnosti Microsoft Solution Center.

Microsoft Forefront

Jediný štítek domény

Je použití SLDs není doporučenou praxí, a proto v tomto případě nebyla testována sady produktů Forefront. Proto může být nekompatibility při provádění produktů Forefront SLD prostředí.

Kromě toho podporují Forefront ochrana 2010 pro Server Exchange (FPE) a 2010 ochrana Forefront funkce služby SharePoint (FPSP) SLD konfigurací, které jsou závislé na nadřazená jejich Exchange a SharePoint verze.

Vliv Forefront produkty patří následující:

Odkazy

Vlastnosti

ID článku: 2379367 - Poslední aktualizace: 26. srpna 2010 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Server 2008 R2 Datacenter
  • Windows Server 2008 R2 Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 Foundation
  • Windows Server 2008 R2 Standard
Klíčová slova: 
kbinfo kbpubtypekc kbsurveynew kbdomain kbmt KB2379367 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2379367

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com