Düğüm yeniden başlatılıncaya kadar düğümü ile bağlantı kaybı devam eder.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238009 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Ikinci düğüm yeniden başlatılıncaya kadar Microsoft Küme sunucusu (MSCS) kullanın ve bir düğüm başka bir düğümü ile olan bağlantısını kaybettiğinde, izleyen bir bağlantıyı yeniden kurma girişiminde başarılı olmayabilir. Ikinci düğüm bir küme düğümünde ya da sponsor düğüm olabileceğini unutmayın.

Bu davranış, bir küme düğümü sponsor düğüm katılmaya yükleyip ilk açmaya çalıştığınızda bağlantı kuramıyor da oluşabilir. Ilk birleştirme işlemi, sponsor modu yeniden başlatılıncaya kadar tüm sonraki girişimi sponsor düğüm katılmak için de başarısız olur.

Çözüm

Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, tek bir yazılım güncelleştirmesi ya da Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. En son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için lütfen gidin:
Tek bir yazılım güncelleştirmesi'ni edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının ve destek ücretleriyle ilgili bilgi tam listesi için lütfen, World Wide Web'de aşağıdaki adrese gidin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition olan bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu davranış birincil sorunun ikinci düğümde birleştirme (bağlantı) ' dir. Bu davranış geçtiği seyrek olmakla birlikte, düğümler arasındaki bağlantı başarısız olursa veya durdurur ve bir bağlantıyı yeniden kurma girişimi her olası oluşabilir.

Ilk düğümde işletim sistemini, bu durumda kritik değil, Windows NT Server, Enterprise Edition'ı destekleyen herhangi bir işletim sistemini kullanabilirsiniz. Ancak, Windows NT 4.0 Service Pack 6 veya sonraki bir sürümü ikinci düğümün işletim sistemini uygulamanız gerekir.

Özellikler

Makale numarası: 238009 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 1.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
  • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbinterop kbnetwork kbqfe KB238009 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238009

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com