Windows 98'de kurulum sırasında Office 2000 yanıt vermiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238012 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Bu makalenin Microsoft Office XP sürümü için bkz: 290556.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft Office programları Microsoft Windows 98 altında yüklüyorsanız ve Kur'u (askıda kalabilir) görünen hatasız yanıt vermiyor gibi görünüyor giderilir.

Daha fazla bilgi

Kur gerçekte yanıt durduruldu that emin olun.

Kur vermiyor gibi görünebilir, ancak aslında, yavaş devam ediyor. Uzun (yaklaşık 20 dakika), kurulumu sonlandırmak için önce bekleyin. Kur durdurulduğunu sonuçlandırmak için önce sabit disk etkinliği için açık ve CD-ROM sürücüsünün ışığı denetleyin. Ayrıca, CTRL + ALT + DELETE tuşlarına ve denetimi görmek için olup olmadığını ofis Kur görevi Kapat program</a1> iletişim kutusunda "Vermiyor" görünür.

Ayrıntılı günlüğü dosya oluşturma

Kur durur ve herhangi bir hata iletisi almazsınız, Kur, durduruldu, işlemi eylemi belirlemek için kapsamlı bir günlük dosyası'nı kullanabilirsiniz. Kapsamlı günlük dosyası oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Office 2000 CD-ROM'u sürücüye, Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
 2. Düzenleme kutusuna,yazın < CD-ROM sürücü letter>:\setup.exe/L * v! c:\verbose.log

  Bu, C sürücüsünün kökünde Verbose.log adlı bir çok ayrıntılı günlük dosyası oluşturur. Daha fazla sorun giderme için Microsoft Teknik Destek'e başvurun, bu dosyayı istenebilir.
Oluşturma ve Office Kur günlükleri okuma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleleri görüntülemek üzere aşağıdaki makale numaralarını tıklatın:
237957Kurulum sorunlarını gidermek için Office 2000 Kur günlük dosyası nasıl kullanılır
230861OFF2000: Nasıl Office Kurulum günlüğü seçenekleri Özelleştir

Tüm gereksiz programları kapatın.

Office 2000 Kur'u başlatmadan önce çalışmakta olan tüm gereksiz programları kapatın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Windows görev çubuğu, Başlat ' ı tıklatın ve sonra da <a2>Çalıştır</a2>'ı tıklatın.
 2. Msconfigkutusuna yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. Sistem Yapılandırma yardımcı programı iletişim kutusunun Genel sekmesinde, Seçmeli Başlangıç ' ı tıklatın. Seçmeli Başlangıç altındaki aşağıdaki onay kutularını temizleyin:

  • Config.sys dosyası işlenemiyor
  • Autoexec.bat dosyası işlenemiyor
  • Winstart.bat dosyası işlenemiyor
  • System.ini dosyası işletilsin
  • Win.ini dosyası işletilsin
  • Başlangıç grubu öğelerini yükle


  Not: bir veya daha fazla bu onay kutusunu, bilgisayarınızdaki varolan dosyaların bağlı olarak kullanılamayabilir.
 4. Tamam ' ı tıklatın.
 5. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyip istemediğiniz sorulduğunda, Evet ' i tıklatın.


Not: yüklü olan Office 2000'in beta sürümünü, son sürümünü yüklemeden önce kaldırılması gerekir. Kur, böyle bir yayın öncesi sürümünü kaldırmak için istemleri olsa da, uyarının görünmüyor olabilir.
Bu sorun ve yüklü bir beta sürümünü kaldırma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
224434OFF2000: Beta 2 Kur'da algılandı.

Temiz önyükleme Windows 98

Sistem Yapılandırma yardımcı programı'nı kullanarak temiz önyükleme Windows 98 hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası makalesi "Kullanarak sistem yapılandırma yardımcı programı" ve "Odağı Narrowing" bölümlerine bakın:
192926Windows 98 için Temiz Önyükleme Sorun Gidermesi Nasıl Gerçekleştirilir

Düz bir dosyadan Kur

Office 2000 CD-ROM'unu SÜRÜCÜYE disket 1 içeriğinin düz bir dosya varsa yeterli kullanılabilir sabit disk üzerinde aşağıdaki adımları izleyerek olun:
 1. Bir sabit disk birimine kökündeki yeni bir klasör oluşturun ve "Flatfile" olarak adlandırın.
 2. Tüm içeriğini CD-ROM disk 1 "Flatfile" klasörüne kopyalayın. Windows Gezgini'nde, CD-ROM simgesini tıklatın ve sonra da Düzen menüsünden Tümünü Seç'i tıklatın. Böylece, soldaki Flatfile klasörüne <a1>Explorer</a1> penceresinin sağ tarafındaki seçili öğeleri sürükleyin.

  Kopyalama sırasında hatalar varsa, CD-ROM disk, Mercek veya sürücü sorunları olduğunu gösterebilir.
Düz bu dosya, bir temiz başlatma veya Güvenli Mod'da Windows yüklemek için kullanabilirsiniz (sonraki bölüme bakın). Düz bir dosya olan gerçek mod CD-ROM sürücüleri güvenli modda açmak gereksiz kolaylaştırır. Güvenli Mod'da veya temiz önyükleme ile düz bir dosyadan Kur başarısız olursa, var. yine de olası bir sorun CD-olduğundan, bozuk bir düz dosya bir hata oluşturmadan oluşturulabilir.

Windows'u güvenli modda başlatın

Windows güvenli modda adlı yerleşik bir sorun giderme modu vardır. Bu başlangıç dosyaları atlar ve temel ağ bağlantısı da dahil olmak üzere, yalnızca temel sistem sürücüleri kullanır. Windows, Windows'u güvenli modda başlattığınızda, yalnızca fare, klavye ve standart bir video grafik bağdaştırıcıyı (VGA) aygıt sürücüleri kullanır. Bu Güvenli Mod'da yalıtma ve gerçek mod ve Windows tabanlı sürücüler nedeniyle oluşan hata durumlarını çözmek için yararlı olur. Windows, sorunu belirlemenize yardımcı olabilecek özellikler sorun giderme de vardır. Windows'u Güvenli Mod'da başlatmak ve ek sorun giderme özellikleri kullanabilmek için aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Bilgisayarı KapatBaşlat menüsünde Ek Yardım düğmesini tıklatın. Yeniden Başlat ' ı tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
 2. Tuşuna basın ve Microsoft Windows 98 Başlangıç menüsü görüntülenene kadar CTRL tuşunu basılı tutun.
 3. Menüsünde, Güvenli modu seçin ve ENTER tuşuna basın. Windows güvenli modda açılıyor.
Güvenli Mod'da kullandığınızda veya 32-bit korumalı mod sürücüleri devre dışı bırakmak, Windows korumalı mod sürücüleri (Autoexec.bat ve Config.sys dosyalarını) işlemez. Bu nedenle, CD-ROM sürücüsünün kullanılabilir değil. CD-ROM sürücü desteği ile güvenli modda kullanmak için Windows CD-ROM sürücüsü için korunmuş kipte sürücüler kullanıp kullanmayacağını belirler. Windows korumalı mod sürücüleri kullanıyorsanız, (MS-DOS) gerçek mod sürücüler, CD-ROM yüklemek sürücü. Gerçek kipte sürücüler, genellikle, CD-ROM sürücüsü ya da bilgisayarla birlikte gelen diskte bulunur. Autoexec.bat ve Config.sys dosyaları, sürücüleri yüklenir.

Lütfen Windows korumalı mod sürücüleri kullanıp kullanmadığını belirleme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
151634Windows korumalı mod CD-ROM sürücü desteği
Gerçek kipte sürücüler, CD-ROM yükleme hakkında ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
167069Office yüklemesi için gerçek mod CD-ROM sürücüleri yükleme

Geçerli bir geçici klasör ve geçici dosyaları Sil'i denetleyin

En az 50 megabayt (MB) geçici klasörünü içeren sabit disk üzerindeki boş alan olmalıdır. Bir geçici klasör için denetleme ve bu klasörden fazla dosyaları silmek için şu adımları izleyin:
 1. Bilgisayarınızı yeniden başlatın. Tuşuna basın ve Microsoft Windows 98 Başlangıç menüsü görüntülenene kadar CTRL tuşunu basılı tutun.
 2. Menüsünden Yalnızca komut istemi seçin ve ENTER tuşuna basın.
 3. MS-DOS komut isteminde, cd % temp % yazın ve ENTER tuşuna basın. Bir hata iletisi, 4. adıma geçin. Adım 6 için'dizin yolunu yol gösterme temp son maddenin değişirse gidin.
 4. MS-DOS komut isteminde set yazın ve ENTER tuşuna basın. TEMP değişkeni konumunu not alın.
 5. Adım 4'te not ettiğiniz klasörü değiştirin. Örneğin, TEMP C:\windows\temp için ayarlı ise, aşağıdaki satırı yazın ve ENTER tuşuna basın:
  cd\windows\temp
  2. Adımda not ettiğiniz klasörü yoksa, klasörü oluşturun. Bir geçici klasör oluşturmak için <a0></a0>, aşağıdaki komutu yazın ve ENTER tuşuna basın:
  MD c:\windows\temp
 6. Bu klasörde geçici dosyaları silin. Geçici dosyalar .tmp dosya adı uzantısı vardır. Bu dosyaları silmek için <a0></a0>, aşağıdaki satırı yazın ve ENTER tuşuna basın:
  del *.tmp
Not: Bu dosya Windows veya Windows tabanlı bir program bu dosyalardan birini kullanıyor olabilir, Windows çalıştıran silmeyin.

Windows 98'de, diski kullanarak birçok kullanılmayan veya geçici dosyaları silebilirsiniz Temizleme yardımcı programı. Lütfen bu yardımcı programı'nı kullanma hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
186099Disk Temizleme aracının açıklaması (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Sabit diski, disk hatalarını ve parçalanma denetleyin

Kayıp kümeleri için sabit disk ve diğer dosya ayırma tablosu (FAT) hatalar denetleyin ve sabit disk bütünlüğünü sınamak için ScanDisk programını seçin. Bu sorunlardan herhangi biri onarmak için ScanDisk programını da kullanabilirsiniz. ScanDisk çalıştırmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat menüsünden Programlar ' ın üzerine gelin.
 2. Donatılar ' ın üzerine gidin, Sistem Araçları ' nın üzerine gelin ve birleştirme</a1>'ı tıklatın.
 3. Hatalar için denetlemek istediğiniz sürücüyü tıklatın ve sonra da <a2>Başlat</a2>'ı tıklatın.
Çok parçalanmış olan sabit diskleri, Office programları ve diğer görevleri Windows Güvenilirlik ve performansını etkileyebilir. Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, sabit disk sürücüsünü birleştirmek için Disk Birleştiricisi'ni çalıştırın. Disk çalıştırılacak Birleştiricisi, aşağıdaki adımları izleyin:
 1. Başlat menüsünden Programlar ' ın üzerine gelin.
 2. Donatılar ' ın üzerine gidin, Sistem Araçları ' nın üzerine gelin ve sonra Disk Birleştiricisi ' ni tıklatın.
 3. Listede hangi sürücü istiyorsunuz birleştirme birleştirmek istediğiniz sürücüyü tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.

DMA ve CD-ROM sürücü önbellek [NULL]'ı Kapat

Bir CD-ROM sürücüsünden okuma, ancak sorun devam ederse, CD-ROM sürücüsü önbelleği devre dışı deneyin. Bu sürücü, daha güvenilir yapmak ancak performans azaltmak. CD-ROM sürücüsü önbelleği devre dışı bırakmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Ayarlar ' ın üzerine gelin ve sonra Denetim Masası ' nı tıklatın.
 2. Denetim Masası ' nda Sistem simgesini çift tıklatın.
 3. Başarım sekmesini tıklatın ve sonra da Dosya sistemi ' ni tıklatın.
 4. CD-ROM'u sekmesini tıklatın. Iyileştir erişim desenini listesinde Hayır ileriye oku seçmek için tıklatın.
 5. (Ayarlama küçük) sol konuma ek önbellek boyutu kaydırıcıyı sürükleyin ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
Gerçek mod CD-ROM sürücüleri kullanıyorsanız, sürücünün Smartdrv.exe programı tarafından önbelleğe alınmış. Bu durumda, program Autoexec.bat dosyasında kullanılamaz yapılmalıdır Smartdrv.exe ise. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gidin, Donatılar ' ın üzerine gelin, Sistem Araçları ' nın üzerine gelin ve sonra Sistem bilgisi ' ni tıklatın.
 2. Araçlar menüsünde, Sistem Yapılandırma yardımcı programı ' nı tıklatın.
 3. Autoexec.bat sekmesini tıklatın.
 4. <a0>Smartdrv</a0> onay kutusunu temizlemek için tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
 5. Değişikliğin etkili olması bilgisayarı yeniden başlatmak için Evet ' i tıklatın.
Da DMA veya doğrudan bellek erişimi ayrıntılı aşağıdaki Microsoft Knowledge Base makalesinin "Geçici çözüm" bölümünde kapatma:
190630OFF: Kernel32.dll ve diğer hataları etkin bir DMA ile Products yüklediğinizde

Compact diskin temiz ve Unscratched olduğunu doğrulayın.

CD'den yükleme yapıyorsanız, ancak sorun devam ederse, kullanmakta olduğunuz CD'ın temiz olduğundan emin olun. Yumuşak ve tüy bir bez kullanarak CD disk silme. Ayrıca CD diskte hiçbir büyük çizik olduğundan emin olun. Kompakt diskin bozuk ve okunamıyor, hata iletileri yükleme sırasında görüntülenebilir.

Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
174713CD Media gelen yükleme sorunlarını giderme

Bozuk bir Swap dosyasına bakın.

Kur sorunları, bilgisayarınızı <a0>Windows</a0> takas dosyası bozuksa da görüntülenebilir. Yeni takas dosyası oluşturmak için <a0></a0>, bilgisayarı MS-DOS modunda yeniden başlatın, sonra da <a0>Windows</a0> klasöründeki Win386.swp dosyasını silin ve sonra bilgisayarı yeniden başlatın. Yeni bir takas dosyası oluşturmak için <a0></a0>, aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Bilgisayarı KapatBaşlat menüsünde Ek Yardım düğmesini tıklatın. Yeniden Başlat ' ı tıklatın ve sonra Tamam ' ı tıklatın.
 2. Tuşuna basın ve Microsoft Windows 98 Başlangıç menüsü görüntülenene kadar CTRL tuşunu basılı tutun.
 3. Menüsünde, yalnızca komut istemi ' ni seçin ve ENTER tuşuna basın.
 4. MS-DOS komut isteminde, aşağıdaki komutu yazarak Windows klasörüne geçin...
  cd <drive>: \Windows
  drive Windows içeren bir sürücü harfi bulunduğu klasörü. Bu sürücü genellikle C sürücüsüdür.

  Not: Windows bilgisayarınızın sanal bellek ayarlarını yönetir, takas dosyası, Windows klasöründe bulunmaktadır. Takas dosyası, bilgisayarda sanal bellek ayarlarını yönetmek isterseniz, sabit diskin kök düzeyinde bulunmaktadır. Windows, sanal bellek ayarlarını yönetip yönetmediğini belirlemek için <a0></a0>, Bilgisayarım ' ı sağ tıklatın, sonra da Özellikler ' i tıklatın, Performans ' ı tıklatın ve sanal bellek</a1>'ı tıklatın.
 5. Takas dosyası silmek için aşağıdakini yazın:
  del Win386.swp
 6. Takas dosyası sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Yazılım güncelleştirmelerini denetle.

Güncel olmayan ve uyumsuz yazılımlar da Kur sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çeşitli yazıcı sürücüleri ve BIOS güncelleştirmelerini OEM Windows güncelleştirmelerini ve donanım sürücü güncelleştirmelerini gibi CD-ROM, video, yazılım güncelleştirmeleri için bilgisayarın üreticisine başvurun. Ontrack Disk Yöneticisi--doğrulayın veya üçüncü taraf bölümlendirme yazılım--örneğin, EZDrive'ı kullanıyorsanız, bu ürünlerin en son sürümlere sahip.

Bilgisayar virüsleri için Tara

Kur'u çalıştırdığınızda, bir virüs, bilgisayarınızda bulunduğundan ve bozuk bazı dosyaları, sorunları görünebilir. Sabit disk ve disketlere bir virüs algılayıcı ile tarayın. Virüs algılayıcı, bilgisayarınıza bir virüs bulursa, virüsü Office Kur'u yeniden çalıştırmadan önce kaldırın.

Not: Kur programı çalıştırırken bir virüs algılayıcı sonlandır-ve-bellekte kal (TSR) programı çalıştırmayı. Kur'u çalıştırın ve sonra kapatmak için önce bir virüs algılayıcı çalıştırın.

Kayıt defteri hasar olup olmadığını denetle

Windows'u güvenli modda başlattığınızda, Windows kayıt defterinin tamamını okumuyor. Windows bu modda çalıştırdığınızda bu nedenle, kayıt defterinin zarar açık olmayabilir. Varolan kayıt defterini değiştirmek gerekli olabilir (System.dat) ile sorun bozuk bir kayıt defteri tarafından neden olup olmadığını belirlemek için bir yedekleme.

Windows Kayıt Defteri Denetleyicisi kayıt defterinizi Bozulması taramak ve gerekirse, kayıt defterinin yedeğini geri yükleme adlı bir araç içerir. Kayıt defteriniz taramak için kayıt defteri denetleyicisi için şu adımları izleyin:
 1. Başlat ' ı tıklatın, Programlar ' ın üzerine gidin, Donatılar ' ın üzerine gelin, Sistem Araçları ' nın üzerine gelin ve sonra Sistem bilgisi ' ni tıklatın.
 2. Araçlar menüsünde, Kayıt Defteri Denetleyicisi ' ni tıklatın. Aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
  Windows sistem kayıt defterine erişirken bir hatayla karşılaştı. Windows, bilgisayarı yeniden başlatın ve sistem kayıt defteri, onarabilirsiniz.
  Bu hata iletisini alırsanız, adım 3'ten devam edin. Hata iletisi almazsınız, kayıt defterinizi, sorunsuz değildir.
 3. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak için Tamam ' ı tıklatın.
 4. Microsoft Windows 98 Başlangıç menüsü görüntülendiğinde, ENTER tuşuna basın.
 5. Komut isteminde, Scanreg yazın ve ENTER tuşuna basın.
 6. Bilgisayarınızı kayıt denetimi iletişim kutusunda, ENTER tuşuna basın. Aşağıdaki komut istemini almalısınız:
  Windows sistem dosyalarınızı bir hata buldu ve bu sorunu gidermek için güncel bir yedek dosyalardan geri.
 7. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak için ENTER tuşuna basın.
Kayıt Defteri Denetleyicisi hakkında ek bilgi için lütfen aşağıdaki Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makalelerine bakın: 183887 Windows Kayıt Defteri Denetleyicisi aracının (Scanreg.exe) açıklaması

184075Açıklama Microsoft Sistem Bilgisi (Msinfo32.exe) aracının (ingilizce)

Donanımı denetleyin

Diğer sorun giderme adımları tüketebileceği ve hala hata iletileri görüntüleniyor, bir veya daha çok parçadan oluşuyor donanımınızın Windows ile uyumlu değil veya bozuk olabilir. Bilgisayarınızın donanımında bir sorun belirlemek için bilgisayar satıcınıza başvurun.

Hatalı seated bellek ya da bozuk bellek Kernel32.dll hata iletilerinin neden bildirilmiştir. Ana kartın bellek bankalar geçici bellek geçiş bu sorunlardan bazılarının düzeltmeniz olduğu bilinmektedir.

Kernel32.dll Atron 380 Bus yönetim Ethernet Kartı'nı çalıştıran neden olabilir, ayrıca bildirildi hataları. Bu kartı bilgisayardan kaldırmak için bu hata iletileri çözebilir.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede adı geçen şirketler başvurma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/gp/vendors

Windows yeni bir klasöre yeniden yükleyin.

Yalnızca tüm bu makaledeki sorun giderme adımlarını deneyin sonra bu yöntemi kullanın. Windows yeni bir klasöre yeniden yüklerseniz, yeni Windows yüklemesini altında tüm Windows tabanlı programları yeniden yüklemelisiniz.

Ek bilgi için lütfen Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
200378OFF2000: Nasıl Windows 98 için Office 2000'de sorunları gidermek için yeni bir klasöre yükle

Gelişmiş BIOS Özellikleri [NULL]'ı Kapat

Çoğu bilgisayarda, bilgisayar, bilgisayar donanımını tam olarak kullanmaya izin veren gelişmiş ayarları vardır. Bu yüksek hızlı ayarlar, sistemin kararsız hale gelmesine neden olabilir; bu özellikleri devre dışı kapatılması bilgisayarı daha kararlı hale getirebilir. Temel giriş/çıkış sistemi (BIOS) girmek ve BIOS ayarlarını değiştirme hakkında bilgi için bilgisayar üreticinize başvurun. Çoğu sistemde, hemen üzerinde güç kapatma sonrasında BıOS'UN girebilirsiniz. Genellikle, DEL gibi bir tuş vuruşu, BıOS'UN girmek için gereklidir. Aşağıda, Office programları ile engelleyebilir ortak özellikleri şunlardır:
 • Bellek gölge RAM
 • Video gölge RAM
 • Iç önbellek
 • Dış önbellek
 • Yerleşik virüs koruma
Daha yeni yonga kümeleri özellikleri, hatalara neden olabilecek bellek bekleme durumları gibi daha gelişmiş. Çoğu BIOS yükleme programında BIOS varsayılan ayarlarını yükleme seçeneği sunulur. Bu seçenek genelde tüm gelişmiş özellikleri devre dışı bırakır.

UYARı: hatalı donanım BIOS ayarlarının değiştirilmesini, bilgisayarınız başlayamayabilir veya düzgün çalışmamasına neden olabilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, donanım BIOS seçeneklerini yanlış ayarını kaynaklanan sorunların çözülebileceğini garanti etmemektedir. Kendi sorumluluğunuzdadır donanım BIOS ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Özellikler

Makale numarası: 238012 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 4.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 98 Standard Edition
 • Microsoft Office 2000 Premium Edition
 • Microsoft Office 2000 Professional Edition
 • Microsoft Office 2000 Standard Edition
 • Microsoft Office 2000 Small Business Edition
 • Microsoft Office 2000 Developer Edition
 • Microsoft Access 2000 Standard Edition
 • Microsoft Excel 2000 Standard Edition
 • Microsoft FrontPage 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbsetup kbstoprespond kbperformance kbtshoot KB238012 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238012

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com