Ako zakázať združovanie Konvertory

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 238131
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Možno budete musieť vypnúť Konvertory združovanie za týchto podmienky:
 • Nízky počet stránok sú hostiteľom.
 • Existujú osobitné bezpečnostné obavy.
 • Iná aplikácia alebo server má potrebu port 80 na IP adresa.

DALSIE INFORMACIE

Konvertory združovanie spôsobuje Internet Information Services (IIS) Ak chcete počúvať všetky adresy IP, a to môže predstavovať možné bezpečnostné riziko pre bezpečné domén s viacerými sieťami. Aj obmedzovanie rýchlosti a výkon úpravy uplatňovať na všetky webové lokality nakonfigurovaný pre rovnaké port (napríklad port 80). Ak je obmedzovanie alebo výkon tuning prebieha na základe jednotlivé lokality, Konvertory združovanie musí byť vypnutý.

Pretože DisableSocketPooling je definovaný ako platné majetku v schéme IIS 6.0 metabázy (MBSchema.xml), môžete stále nastaviť túto vlastnosť pomocou Adsutil.vbs, ale to nemá žiadny účinok. Funkcie v IIS 6.0 je súčasťou nového ovládača jadra úrovni HTTP.sys. Ak chcete nakonfigurovať HTTP.sys, musíte použiť Httpcfg.exe. Ďalšie informácie o vypnutí Konvertory pooling in IIS 6.0, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
813368IIS 6.0: Nastavenie metabázy vlastnosť DisableSocketPooling nemá vplyv
Chcete zakázať združovanie konvertory, postupujte nasledovne:
 1. Otvorte príkazový riadok a skontrolujte, či ste v X: \Inetpub\Adminscripts priečinok (kde X je IIS inštalačnej jednotke). Chcete urobiť, zadajte nasledujúce riadky v príkazovom riadku:
  X:

  CD\Inetpub\Adminscripts
 2. Po otvorení priečinka Adminscripts príkazového riadka zadajte nasledujúci riadok:
  cscript adsutil.vbs nastaviť w3svc/disablesocketpooling pravda
 3. Príkaz odpovede:
  disablesocketpooling: (boolovské hodnoty) pravda
 4. Stop a začať službu IIS admin..
 5. Reštartujte službu WWW.

Vlastnosti

ID článku: 238131 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Kľúčové slová: 
kbinfo kbmt KB238131 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:238131
Upozornenie na neaktuálny obsah článku databázy KB
Tento článok obsahuje informácie o produktoch, pre ktoré spoločnosť Microsoft už neposkytuje technickú podporu. Z tohto dôvodu je tento článok publikovaný ako nezmenený a už nebude aktualizovaný.

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com