Může být poškozený soubor kvora Checkpoint při vypnutí

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238173 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití Microsoft Cluster Server (MSCS) může Clusterová služba není restartována po vypnutí počítače. Může nastat některý z následujících příznaků:
  • Soubor databáze clusteru (umístěné ve složce %SystemRoot%\Cluster) může dojít k poškození obou uzlech (například soubor Clusdb obsahuje nula bajtů v obou uzlech).
  • quorum_device: \Mscs\Chk soubor TMP sequential_number může být nekonzistentní. Pokud je používán MSCS, může být výsledkem poškození Clusdb.
  • quorum_device: \Mscs\Chk soubor TMP sequential_number může být zastaralý a soubor kontrolního bodu může není být zapsáno během intervalu jsou dva uzly nahoru. Pokud je změněn na konfiguraci počítače a poslední soubor kontrolních bodů reflexi tato změna neexistuje, soubory protokolu (quorum_device: \Mscs\quolog.log a quorum_device: \Mscs\Chk sequential_number TMP) může obsahovat informace prostředku kvora nekonzistentní.

Příčina

Při vypnutí Clusterová Clusterová služba pokusí vytvořit quorum_device: \Mscs\Chk soubor TMP sequential_number na disku kvora. Však jej nekontroluje libovolné chybový stav funkce registru přístup. Pokud nelze získat přístup k registru, vytvoří Clusterová služba poškozený soubor.

Řešení

Windows NT Server nebo Workstation 4.0

Tento problém vyřešíte získat nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows NT 4.0 nebo aktualizace jednotlivých softwaru. Informace o získání nejnovější aktualizace service pack přejděte na:
Informace o získání aktualizace jednotlivých softwaru obraťte se na služby podpory produktů. Úplný seznam telefonních čísel technické podpory společnosti a informace o cenách technické podpory přejděte na následující adresu v Internetu:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
152734Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows NT 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0, Terminal Server Edition a Windows NT 4.0.

Tento problém byl poprvé opraven v Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 a Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6.

Vlastnosti

ID článku: 238173 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 1.6
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition na těchto platformách
    • Microsoft Cluster Server 1.1
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB238173 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238173

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com