Ppt2000: Sunu açmak, bağlantılı resimleri kaybedildi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238192 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bağlantılı resimleri içeren bir Microsoft PowerPoint sunusu paketi ve sonra da paketten bir sunuyu görüntülemek, bağlantıları kopmuş olan ve yalnızca bağlantılı resim olması gereken yerde resim yer tutucuları görebilirsiniz.

Neden

Bağlantılı resmi, resim verisini Paketle ve Gönder</a4> işlemini kullanan bir geçici klasörden başvuracak biçimde çalışıyor. Resmi artık olduğundan, sorunu yaşarsınız.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Office 2000 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
276367OFF2000: en son Office 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu sorunu geçici olarak çözmek için <a0></a0>, durumunuza uygun yöntemi kullanın.

Yöntem 1: PowerPoint yüklü yüklü değilse

PowerPoint, sunuyu unpacked bilgisayarda varsa, PowerPoint'i açın ve bağlantılı resimleri yeniden takın. Paketten sunuyla aynı klasörde olmaları.

Yöntem 2: Yüklü bir PowerPoint yüklenmemiş,

Bağlantılı resim dosyaları, PowerPoint, sunuyu unpacked ve PowerPoint Görüntüleyicisi'ni kullanıyorsanız bilgisayarda yoksa, PowerPoint başvuran klasörüne kopyalayın. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
 1. Başlat menüsünde Çalıştır ' ı tıklatın.
 2. kutusuna komutu yazın ve Tamam ' ı tıklatın.
 3. MS-DOS komut istemi penceresinde, |daha ayarla ' yı yazın ve ENTER tuşuna basın.
 4. TEMP Fort satır için arama path = ve yol azaltma (örneğin, SıCAKLıĞı C:\windows\temp =).
 5. Exit yazın ve MS-DOS komut istemi penceresini kapatmak için ENTER tuşuna basın.
 6. Başlat menüsünden Programlar ' ın üzerine gelin ve sonra Windows Gezgini ' ni tıklatın.
 7. Göz atın ve paketten sunuyu içeren klasörü seçin. Birden fazla resim dosyaları görürsünüz. CTRL tuşunu basılı tutun ve PowerPoint'in içinde doğru olarak görünmüyor, her bağlantılı bir resim dosyasını tıklatın. Bitirdiğiniz zaman, bu resimlerin tümünü vurgulanan görüntülenmesi gerekir.
 8. Düzen menüsünden Kopyala ' yı tıklatın.
 9. Klasörü, adım 4 bulun. Yolun son alt klasörü seçin, böylece klasör adı sol bölmesinde vurgulanan görünür ve klasörün içeriği sağ bölmede görünür.
 10. Dosya menüsünden Yeni ' nin üzerine gelin ve Klasör</a1>'ı tıklatın. Klasörü olarak adlandırın ve ENTER tuşuna basın pngsetup yazın.
 11. Pngsetup klasörü çift tıklatın.
 12. Düzen menüsünden Yapıştır ' ı tıklatın.
Sunuyu PowerPoint Görüntüleyici'de artık doğru görünmelidir.

Pratik Çözüm

Microsoft bir kullanıcının bir sunudaki tüm bağlantılı resimleri katıştırılmış resimlere dönüştürmek, Microsoft PowerPoint için hazırlamıştır. Bu eklenti paketi geçici çalışırken yararlıdır ve sorunları hangi bağlantılı resimleri Gönder paketlenmiş sunuyu dahil edilmez. Bu Lütfen hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın:
282943 Ppt2000: PowerPoint katıştırma için eklenti resimleri bağlantılı.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Office 2000 Service Pack 2'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 238192 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft PowerPoint 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbgraphic kboffice2000presp2fix kboffice2000sp2fix kbpending KB238192 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238192

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com