Je-li povolena vyrovnávací paměť v technologii ASP, je vždy odesílána hlavička zachování (keep-alive) protokolu HTTP (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238210 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důrazně doporučujeme, aby všichni uživatelé upgradovat Internetová informační služba (IIS) verze 7.0 systémem Microsoft Windows Server 2008. IIS 7.0 výrazně zvyšuje zabezpečení webové infrastruktury. Další informace o tématech souvisejících se zabezpečením Internetové informační služby naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
Další informace o službě IIS 7.0 naleznete na následujícím webu:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při každém ukládání ASP do vyrovnávací paměti je povolen, buď prostřednictvím konzola Microsoft Management Console (MMC), nebo programově ve stránce Active Server Pages (ASP) (response.buffer=true) HTTP udržování záhlaví odeslána spolu s Content-Length.

Poznámka: K tomuto problému dochází pouze na klienty HTTP 1.0. Pro klienty protokolu HTTP 1.1 není odeslána HTTP udržování záhlaví. V komunikaci mezi klienty HTTP 1.1 a servery HTTP 1.1 je předpokládanou udržování záhlaví, takže záhlaví skutečně odeslán.

Příčina

Toto chování je záměrné.

Jak potíže obejít

Přidáním následujícího kódu na začátek stránky ASP lze zakázat záhlaví:
<%response.flush%>
				

Další informace

K tomuto chování dochází, i když jsou zakázány udržování v MMC. Zachování ignorovány klienti HTTP 1.0 (prohlížeči). Proxy HTTP 1.0 bude vyžadovat záhlaví Content-Length také být přítomna. Přenášeny ve výchozím nastavení, ale může být upraven Internet serveru programovací rozhraní (ISAPI) filtr aplikace. Pokud je použit filtr a není odeslán Content-Length, pak budete mít k implementaci řešení popsané výše.

Vlastnosti

ID článku: 238210 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 5.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbprb KB238210 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238210

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com