ASP arabelleği etkin olduğunda HTTP canlı tutma üstbilgisi gönderiliyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238210 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Tüm kullanıcıların Microsoft ınternet ınformation Services (IIS) sürüm 7.0 yükseltmenizi öneririz Microsoft Windows Server 2008 çalışan. IIS 7.0, Web altyapı güvenliği önemli ölçüde artırır. IIS güvenliği ile ilgili konular hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.microsoft.com/technet/security/prodtech/IIS.mspx
IIS 7.0 hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://www.iis.net/default.aspx?tabid=1
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ASP arabelleği, Microsoft Yönetim Konsolu'nu (MMC) ile veya programlı olarak Active Server Pages (ASP) sayfası (response.buffer=true) etkin olduğunda, bir HTTP Keep-Alive üstbilgisi Content-Length birlikte gönderilir.

Not Bu sorun, yalnızca HTTP 1.0 istemcilerinde oluşur. HTTP 1.1 istemcileri için bir HTTP Keep-Alive üstbilgisi gönderilir. Üstbilgi gerçekten gönderilip için HTTP 1.1 istemcilerle HTTP 1.1 sunucular arasındaki iletişimde, Keep-Alive üstbilgisi, örtük.

Neden

Bu, tasarım gereğidir.

Pratik Çözüm

Başlığın üstündeki ASP sayfaları için aşağıdaki kod ekleyerek devre dışı bırakılabilir:
<%response.flush%>
				

Daha fazla bilgi

Bu davranış, MMC'DE canlı tutmayı devre dışı olsa da oluşur. Canlı tutma HTTP 1.0 (tarayıcı) istemcileri tarafından yoksayılacak. HTTP 1.0 proxy de bulunması için Content-Length üstbilgisi gerektirir. Bu, varsayılan olarak iletilen ancak bir ınternet sunucusu uygulama programlama arabirimi (ISAPI) süzgeci tarafından değiştirilmiş. Bir süzgeci kullanılır ve Content-Length gönderilmedi, yukarıda açıklanan geçici çözümü gerekecektir.

Özellikler

Makale numarası: 238210 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 5.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
  • Microsoft Internet Information Services 6.0
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbpending kbprb KB238210 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238210

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com