OL2000: (IMO) chybová zpráva: při tisku faxu vytištěn "Chyba PCL XL"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238473 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Poznámka: Tyto postupy platí pouze aplikaci Outlook nainstalovanou s volbou pouze sítě Internet. Určit typ instalace, klepněte v nabídce NápovědaAplikace Outlook. Pokud byla při instalaci použita volba IMO, zobrazí se text Pouze pošta sítě Internet.

Informace o rozdílech mezi e-mailovými klienty Microsoft Outlook a Microsoft Outlook Express naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
257824OL2000: Rozdíly mezi aplikacemi Outlook a Outlook Express


Upozornění: Tyto informace je předběžný a není potvrzeno nebo testovány společností Microsoft. Používejte je pouze orientačně.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po zobrazení fax pomocí Zběžné zobrazení programu, při pokusu o tisk na laserové tiskárně HP 4000 může vytisknout jednu stránku obsahující následující chybová zpráva:
Chybě PCL XL
Podsystém: IMAGE
Chyba: MissingData
Operátor: Endimage
Pozice: 76
Obsah faxové zprávy se nevytiskne.

Jak potíže obejít

Poradce při potížích s tiskem Windows neproběhne v řešení tohoto problému, přidat tiskárnu a nainstalujte ovladače tiskárny HP LaserJet 4 na stejný port jako tiskárny HP 4000. Tisk faxových zpráv, kdy použít ovladač tiskárny HP LaserJet 4 namísto HP 4000. Jiné starší ovladače jet laserové tiskárny může také pracovat.

Vlastnosti

ID článku: 238473 - Poslední aktualizace: 2. února 2014 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB238473 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238473

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com