Zpráva 18456 z distribuované dotazu

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238477 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění distribuované dotazu proti Microsoft SQL Server propojený server v počítači se systémem Microsoft Windows NT 4.0 zobrazí následující chybová zpráva:
Server: Zpráva 18456 Level 14 1 stav řádek 1 přihlášení se nezdařilo pro uživatele ' \ '
Při spuštění distribuované dotazu proti Microsoft SQL Server propojený server v počítači se systémem Windows 2000 zobrazí následující chybová zpráva:
Server: Zpráva 18456, úroveň 14 stav 1 řádek 1 přihlášení uživatele 'NT AUTHORITY\ANONYMOUS LOGON' se nezdařilo
K tomuto problému dochází při SQL Server používá síťovou knihovnu Multiprotocol Server nebo server síťové knihovny TCP/IP naslouchání pro požadavky klientů.

Příčina

Tato zpráva znamená, že se pokoušíte přístup propojený server zosobnit klienta připojování pomocí ověřování systému Windows NT.

Ověřování NTLM nepodporuje dvojité směrování, protože tokeny zabezpečení a algoritmy hash jsou platné pouze pro počítače, jejich vygenerování.

Předpokládejme například, že existuje následující konfiguraci:
 • Máte nainstalován na serverech A a B. SQL Server
 • Máte-li klientský počítač C.
 • Nastavit server B jako propojený server na serveru A prostřednictvím služby buď následující nahoru nahoru:
  • Možnost useselfsp_addlinkedsrvlogin uložené procedury.

   Nebo
  • Kterým zosobnit možnost na kartě zabezpečení dialogové okno Vlastnosti propojených serveru v Enterprise Manager.
Udělena tato konfigurace následující informace:

Klienti na serveru a připojit k serveru A prostřednictvím služby ověřování systému Windows NT a bude možné úspěšně spustit dotazy proti propojený server B v části vlastní účet zabezpečení WINDOWSNT (za předpokladu, že jejich byl udělen přístup příslušné). Pověření WINDOWSNT mít pouze provést "jediné směrování" ze serveru A server B.

Klienti klient C můžete úspěšně připojit k serveru A prostřednictvím služby ověřování systému Windows NT. Však jejich pokusu spustit dotazy proti propojený server B, se nezdaří s zpráva 18456. Protože WINDOWSNT pověření z klienta C jsou odesílány na server A zpočátku a druhé směrování ze serveru A serveru B vzdáleného dotazu není podporována na SQL Server 7.0 v počítači se systémem Microsoft Windows NT 4.0 je považována za "dvojité směrování".

Jak potíže obejít

Pro řešení tohoto problému, použijte jednu z následujících metod:
 • Mapování klientů na serveru A standardní zabezpečení přihlášení na server B, pomocí sp_addlinkedsrvlogin uložené procedury nebo kartu zabezpečení dialogové okno Vlastnosti propojených serveru v Enterprise Manager.
 • Pokud používáte distribuovaných dotazu instance služby SQL Server spuštěný v počítači se systémem Windows 2000, konfiguraci serveru SQL pomocí síťová knihovna Pojmenovaných kanálů serveru namísto použití síťové knihovny TCP/IP serveru nebo síťovou knihovnu Multiprotocol Server naslouchat požadavky klientů. Konfigurace síťové knihovny serveru pro SQL Server, použijte Server Network Utility.

Vlastnosti

ID článku: 238477 - Poslední aktualizace: 1. června 2004 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbprb KB238477 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238477

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com