Indeksator poczty E-mail usługi wyszukiwania systemu Windows w Outlook 2010 pozostaje wyłączona

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Zamknij Zamknij
Numer ID artykułu: 2385524 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Po zainstalowaniu programu Outlook 2010, mogą być widoczne na liście w obszarze aplikacji wyłączone dodatkidodatek Indeksator poczty E-mail usługi wyszukiwania systemu Windows .

Przyczyna

To zachowanie jest zgodne z projektem. Wyszukiwanie z pulpitu systemu Windows instaluje programu obsługi protokołu MAPI. Ta obsługa jest odpowiedzialny za indeksowania danych w starszych wersjach programu Outlook. Outlook 2010 zawiera teraz niektóre funkcja indeksowania i wyszukiwania w programie. Ponieważ nowe funkcje są wbudowane w program Outlook 2010, oryginalne indeksowania składniki wyszukiwania systemu Windows oraz dodatek są wyłączone w 2010 programu Outlook, ale nie usunięte. Daje to pewność, że starsze wersje programu Outlook mogą być indeksowane poprawnie w przypadku odinstalowania programu Outlook w 2010 r.

Rozwiązanie

Dodatek wyłączony Indeksator poczty E-mail usługi wyszukiwania systemu Windows może być bezpiecznie zignorowana.

Więcej informacji

Usługa wyszukiwania systemu Windows jest wbudowany w system Windows Vista i Windows 7. Windows Desktop Search 3.01 i 4.0 są dostępne jako pliki do pobrania dla systemu Windows wcześniejszych wersji, takich jak system Windows XP i Windows Server 2003. Pobieranie i wbudowane wersje zawierają dodatek Indeksator poczty E-mail usługi wyszukiwania systemu Windows .
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2385524 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2385524 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2385524

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com