Oprava: celé zprávy v sadě transakce je pozastaveno, obdržíte-li více HIPAA dokument, který obsahuje neplatné vnořený dokument v produktu BizTalk Server 2006 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2385667 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zvažte následující scénář:
  • Instalujete Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Service Pack 1 nebo opravy hotfix, která je popsána v článku Microsoft Knowledge Base (KB) 967945 do počítače, ve kterém je spuštěn BizTalk Server 2006 R2.Informace získáte klepnutím na tlačítko článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
    967945Oprava: generované soubory XML jsou mnohem větší, než se očekávalo, pokusíte-li rozdělit dokument EDI, který obsahuje více sub-documents pomocí produktu BizTalk Server 2006 R2 "více" schématu typu
  • Nasadit “ více ” typ schéma, které podporuje rozdělení vnořeného dokumentu. Například nasadíte 837_P HIPAA 4010 více schémat.
  • Nastavit se zobrazí zpráva HIPAA, který obsahuje více vnořených dokumentů v rámci jediné transakce.
  • Jeden vnořený dokument narušuje schéma.
v tomto případě je celé zprávy v sadě transakce neočekávaně pozastavena. Očekáváte, že pouze jednotlivé vnořený dokument je pozastaveno. Kromě toho jsou do protokolu aplikací zaznamenány události podobné následující:
Typ události: Chyba
Zdroj události: BizTalk Server 2006 EDI
Kategorie události: žádný
ID události: 4097
Popis:
Došlo k závažné chybě při Disassembler EDI, informace o chybách je.< informace o chybě >.
Typ události: Chyba
Zdroj události: BizTalk Server 2006
Kategorie události: [1]
ID události: 5719
Popis:
Došlo k chybě spuštění potrubí příjmu: "Microsoft.BizTalk.edi.DefaultPipelines.EdiReceive, Microsoft.BizTalk.edi.EdiPipelines, verze = 3.0.1.0, kultura neutrální, PublicKeyToken = = 31bf3856ad364e35" Zdroj: "EDI disassembler" port pro příjem: "< zobrazí port >"Identifikátor URI:"<uri>"Důvod:<reason>

Řešení

Opravu hotfix, která řeší tento problém je zahrnuta v balíčku kumulativní aktualizace 3 pro BizTalk Server 2006 R2 SP1.

Další informace o způsobu získání balíčku kumulativní aktualizace, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2286501Kumulativní balíček 3 pro BizTalk Server 2006 R2 Service Pack 1 aktualizace
Další informace o opravách hotfix pro BizTalk Server 2006 R2 SP1, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
974563Seznam z Microsoft BizTalk Server hotfix opravuje, které jsou součástí aktualizace Service Pack 1 pro BizTalk Server 2006 R2
Další informace o opravách hotfix pro BizTalk Server, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
2003907Informace o opravách hotfix pro BizTalk Server

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části „platí pro".

Další informace

Další informace o tom, jak rozdělit vnořené dokumenty HIPAA, naleznete na následujícím webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Rozdělení HIPAA vnořené dokumenty
Další informace o HIPAA transakcí nastavení schémat, naleznete na následujícím webu MSDN:
Transakce HIPAA nastavení schémat

Vlastnosti

ID článku: 2385667 - Poslední aktualizace: 6. září 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Branch
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Developer Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Enterprise Edition
  • Microsoft BizTalk Server 2006 R2 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseadvanced kbbiztalk2006r2presp2fix kbmt KB2385667 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2385667

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com