מתקבלת הודעת השגיאה "רשימת תפוצה זו הגיעה לגודל המרבי עבור שרת הדואר האלקטרוני שלך ברשת" הודעה בעת ניסיון להוסיף פריטים רבים לרשימת תפוצה של אנשי קשר ב- Outlook

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 238569 - View products that this article applies to.
עבור Outlook 2000 בלבד:

הערה ההליכים במאמר זה חלות רק אם התקנת את Outlook עם האפשרות ארגון או קבוצת עבודה. באמצעות אפשרות זו, באפשרותך להשתמש בשירותים ממשק תיכנות יישומים להעברת הודעות (MAPI). כדי לקבוע את סוג ההתקנה שלך, לחץ על אודות Microsoft Outlook, בתפריט עזרה . אם יש לך התקנה ארגון או קבוצת עבודה, ראה 'ארגונים או קבוצות עבודה'.
הרחב הכל | כווץ הכל

מאפייני הבעיה

בעת ניסיון להוסיף פריטים רבים לרשימת תפוצה של אנשי קשר ב- Microsoft Outlook, מתקבלת אחת מהודעות השגיאה הבאות:
 • רשימת תפוצה זו הגיעה לגודל המרבי עבור שרת הדואר האלקטרוני ברשת שלך.
 • רשימת תפוצה זו הגיעה לגודל המרבי עבור שרת הדואר האלקטרוני ברשת שלך. רק הראשונה מספר של total_number חברים נוספו.
 • רשימת תפוצה זו הגיעה לגודל המרבי עבור שרת הדואר האלקטרוני ברשת שלך. הוספת חברים חדשים לא הצליחה.

סיבה

זוהי מגבלה של רשימות תפוצה אשר נוצרים ומאוחסנים במאגר הדואר של Microsoft Exchange Server או בקובץ תיקיות אישיות (. pst). יש לא קיימת מגבלה מוגדרת על מספר אנשי קשר שבאפשרותך להוסיף לרשימת תפוצה. המגבלה המדויקת מבוססת על גודל הקובץ הכולל של אנשי הקשר.

אם אתה משתמש רק את המידע הבסיסי מאוד עבור אנשי קשר, רשימת התפוצה שלך ייתכן לאנשי 125 עד 130 אנשי קשר. לדוגמה, המידע עבור אנשי הקשר ברשימה גודל זה עשוי לכלול רק את השם ואת כתובת הדואר האלקטרוני עבור כל איש קשר. באפשרותך ליצור רשימות תפוצה גדולות מאוד שמכילות יותר מ- 1,000 אנשי קשר. עם זאת, רשימות גדולות מאוד אלה לא יפעלו כצפוי ב- Outlook.

לקבלת תוצאות מיטביות, המספר המקובל של אנשי קשר שתוכל להוסיף לרשימת תפוצה הוא בין 50 ל- 70 אנשי קשר. עם זאת, אם אנשי הקשר מכילים פרטים רבים, רשימת התפוצה צריך להיות קטן ככל 25 אנשי קשר.

בנוסף, מגבלת רשימת התפוצה מבוססת על מגבלת גודל המאפיינים של המחשב שבו פועל Exchange Server. מגבלת גודל המאפיינים עבור שרת Exchange היא כ- 8 קילו-בתים (KB). שרת Exchange מאחסן את כל הקישורים לאנשי הקשר במאגר מאפיינים אחד. לכן, מגבלת רשימת התפוצה תלויה גם באורך הממוצע של איש הקשר שם ובגודל הממוצע של מזהה הכניסה. גודל מזהה הכניסה תלוי בסוג כתובת הדואר האלקטרוני ואת אורך ההודעה.

פתרון הבעיה

Outlook 2007 Service Pack 2 (SP2) ואילך

בעיה זו נפתרה תחילה ב- 2007 Microsoft Office suite Service Pack 2. לקבלת מידע נוסף, לחץ על מספר המאמר הבא כדי להציג את המאמר הרלוונטי מתוך Microsoft Knowledge Base:
949585 כיצד ניתן להשיג את ה-service pack האחרונה של חבילת Office 2007
לאחר התקנת Outlook 2007 Service Pack 2, מתקבלת ההודעה הבאה בעת ניסיון ליצור רשימת תפוצה עם חברות גדולות:

האם אתה בטוח שברצונך להוסיף <number>חברים לרשימת התפוצה?</number>
אם תלחץ על כן לשורת זו מתקבלת ההודעה הבאה:

רשימת תפוצה זו כוללת חברים יותר מאשר תמיכה בעת שימוש ב- Outlook 2007 Service Pack 1 או גירסה מוקדמת יותר. האם ברצונך לשמור את השינויים לרשימת התפוצה?
הערה הבקשה השניה זה מכיל תיבת סימון עם התווית נא אל תציג תיבת דו-שיח זו שוב. אם תלחץ על אישור לשורת השני זה את רשימת התפוצה שלך נשמר עם חברות הנוכחי שלו.

הערהבאותו אופן פעולה זה חל על Outlook 2010.

Outlook 2007 SP1 או בגירסה מוקדמת יותר

כדי לעקוף בעיה זו ב- Outlook 2007 SP1 ובגירסאות קודמות, עליך ליצור רשימות תפוצה מרובות. כל רשימת תפוצה לא תכלול יותר מהמספר המרבי של אנשי קשר, כפי שמתואר בסעיף "סיבה". כדי ליצור רשימות תפוצה מרובות, בצע את הפעולות הבאות:
 1. בתיקיה אנשי קשר ב- Outlook, פתח את רשימת התפוצה הגדולה.
 2. בתפריט קובץ , לחץ על שמירה בשם.
 3. סוג distribution_list_name העתק, לחץ על Outlook Message Format (*. msg) בתיבה שמור כסוג ולאחר מכן לחץ על שמור.

  הערה הדבר יוצר עותק גיבוי של רשימת התפוצה המקורי שלך.
 4. סגור את רשימת התפוצה.
 5. פתח מחדש את רשימת התפוצה.
 6. בתיבה שם , הקלד את הטקסט הבא בסוף שם רשימת התפוצה:
  (start_firstname - end_firstname)
  בדוגמה זו, start_firstname הוא טקסט מציין המיקום עבור השם הפרטי של איש הקשר הראשון ברשימה החדשה. טקסט מציין המיקום עבור השם הפרטי של איש הקשר האחרון ברשימה החדשה הוא end_firstname. בחר טווח אנשי קשר הכולל פחות מהמספר המרבי של אנשי קשר.

  לדוגמה, רשימת התפוצה "אנשי קשר עסקיים" מכילה 200 אנשי קשר. ישנם 70 אנשי קשר בין ברק כהן ו- Smith עמוס. לכן, שינוי שם הרשימה לשם "אנשי קשר עסקיים (ברק - עמוס)."
 7. בחר ולאחר מכן מחק את כל אנשי הקשר שאינם בטווח שציינת בשם הרשימה החדשה.

  לדוגמה, אם תשנה את הרשימה לשם "אנשי קשר עסקיים (ברק - עמוס)", לאחר מכן תמחק כל אנשי הקשר ששמם הפרטי מופיע לפני "ברק" לפי סדר אלפביתי. בנוסף, תמחק את כל אנשי הקשר ששמם הפרטי מופיע לאחר "עמוס" לפי סדר אלפביתי.
 8. בתפריט קובץ , לחץ על שמירה בשם.
 9. לחץ על Outlook Message Format (*. msg) בתיבה שמור כסוג ולאחר מכן לחץ על שמור.
 10. בתפריט קובץ , לחץ על סגור. כאשר תתבקש לשמור שינויים ברשימה, לחץ על לא.
 11. בסייר Windows, פתח את התיקיה שבה ברצונך לשמור את רשימת התפוצה ששינית, לחץ לחיצה ימנית על הקובץ. msg ולאחר מכן לחץ על העתק.
 12. בתיקיה אנשי קשר ב- Outlook, לחץ על עריכהולאחר מכן לחץ על הדבק. פעולה זו יוצרת רשימת תפוצה חדשה המשתמשת בשם החדש שציינת בשלב 6.
 13. חזור על שלבים 5 עד 12 עבור כל קבוצה של אנשי קשר שברצונך להפריד לתוך רשימת תפוצה נפרדות.

מאפיינים

Article ID: 238569 - Last Review: יום שלישי 19 נובמבר 2013 - Revision: 8.0
המידע במאמר זה חל על:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
מילות מפתח 
kbexpertisebeginner kbcontacts kbprb kbmt KB238569 KbMthe
תרגום מכונה
חשוב: מאמר זה תורגם באמצעות תוכנת תרגום מכונה של Microsoft וייתכן שנערך לאחר מכן על-ידי קהילת Microsoftבאמצעות טכנולוגייתCommunity Translation Framework (CTF) או באמצעות תרגום אנושי. Microsoft מציעה לך גם מאמרים בתרגום אנושי, מאמרים בתרגום מכונה ומאמרים שנערכו על ידי הקהילה כדי לאפשר גישה למאמרים הקיימים במאגר הידע (Knowledge Base) שלMicrosoft בשפות שונות. מאמרים מתורגמים יכולים להכיל שגיאות באוצר המילים, בתחביר או בדקדוק. Microsoft אינה אחראית לחוסר דיוק, שגיאות או נזקים שייגרמו כתוצאה מטעויות בתכנים או משימוש בתכנים על ידי לקוחותיה.
כותרת מאמר זה באנגלית: 238569

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com