"Цей список розсилання досягнула граничного розміру для сервера електронна пошта мережі" помилка протокол IMAP під Вільний час спроби додати багато елементів до списку розсилки контактів у програмі Outlook

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 238569 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Для Outlook 2000 року тільки:

Примітка. Описані в цій статті застосовується тільки якщо інстальовано Outlook із параметром корпоративного або робочої групи. За допомогою цього параметра можна використовувати застосунок-служба обміну повідомленнями застосування програмування інтерфейс MAPI. Щоб визначити тип установки, клацніть Про Microsoft Outlook, у меню Довідка . Якщо у вас є установка корпоративного або робочої групи, ви бачите "Корпоративна або Робоча група".
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Під Вільний час спроби додати багато елементів до списку контактів розсилки в Microsoft Outlook, з'являється одне з таких повідомлень про помилку:
 • Цей список розсилання досягнула граничного розміру для сервера електронна пошта мережі.
 • Цей список розсилання досягнула граничного розміру для сервера електронна пошта мережі. Перший номер з total_number члени були додані.
 • Цей список розсилання досягнула граничного розміру для сервера електронна пошта мережі. Немає нових членів може бути доданий.

причина

Це обмеження списки розсилки, створені та збережені в магазині поштової скриньки Microsoft Exchange Server або у файлі особистих папок (. PST). Немає певної межі на кількість контактів, які можна додати до списку розсилки. Точне ліміт на основі загального розміру файла контакти.

Якщо ви використовуєте тільки дуже основні відомості контактів, ваш ліміт розподіл список може бути більше, ніж 125 контакти до 130 контактів. Наприклад, інформації контактів зі списку такого розміру можуть містити лише ім'я та адресу електронна пошта для кожного контакту. Можна створити дуже велику дистриб'юторську списки, які містять понад 1000 контактів. Однак, ці дуже великі списки можуть функціонувати інакше в Outlook.

Для досягнення найкращих результатів типовий кількість контактів, який слід додати до списку розсилки розташований між 50 контактів та 70 контакти. Однак, якщо контакти містять багато інформації, межа списку розсилки повинна бути якомога 25 контакти.

Крім того, межа списку розсилки на основі обмеження розміру властивості комп'ютера, який працює під керуванням Exchange Server. Обмеження розміру властивості сервера Exchange є близько 8 (Кбайт). Exchange server зберігає Усі контакти посилання у сховищі властивостей. Таким чином, межа списку розсилки також залежить від середня довжина імені контакту та середній розмір запис А ID. Розмір Ідентифікатор елемента списку залежить від виду адресу електронна пошта та тривалість протокол IMAP.

Розв'язанн

пакет оновлень 2 (SP2) для Outlook 2007 і пізніше

Ця проблема була вирішена спочатку у 2007 Microsoft Office suite з пакетом оновлень 2. Щоб отримати додаткові відомості клацніть, номер статті в базі знань Майкрософт:
949585 Як отримати найновіший пакет оновлень для комплекту Office 2007
Після інсталяції пакета оновлень 2 для Outlook 2007, ви отримаєте таку підказку при спробі створити список розсилань з великими членства:

Ви впевнені, що ви хочете, щоб додати <number>членів до списку розсилки?</number>
Якщо натиснути кнопку так , щоб цього запит на змінення з'явиться така Підказка:

Цього списку містить більше членів не підтримуються під Вільний час сценарій виконання Outlook 2007 пакет оновлень 1 або ранішої. Зберегти зміни до списку розсилки?
Примітка. Цей другий рядок містить прапорець поруч із написом Будь ласка не показувати мені знову. Якщо натиснути кнопку OK до цього другого рядка списку розсилання буде збережено з поточного складу.

Примітка. Це те ж саме стосується Outlook 2010 та Outlook 2013.

Outlook 2007 SP1 або ранішої версії

Щоб вирішити цю проблему в Outlook 2007 SP1 і раніше, потрібно створити кілька списків розсилки. Кожен список розсилки повинні мати не більше, ніж Максимальна кількість контактів, як описано в розділі "Причина". Щоб створити кілька списків розсилки, виконайте такі дії:
 1. В папці Контакти» в Outlook відкрийте список розсилання великої.
 2. У меню файл виберіть команду Зберегти як.
 3. Тип distribution_list_name копія, виберіть пункт Формат протокол IMAP Outlook (* .msg) у списку тип файлу а потім клацніть зберегти.

  Примітка. Це створює архівувати вихідного списку розсилки.
 4. Закрити список розсилання.
 5. Знову відкрийте список розсилання.
 6. У полі ім'я введіть такий рядок у кінці імені списку розсилки:
  (start_firstname - end_firstname)
  У цьому прикладі, start_firstname це текст покажчика місця заповнення для імені першого контакту в новому списку. Текст покажчика місця заповнення для імені останній елемент-контакт у списку нового є end_firstname. Виберіть діапазон контактів, що має меншу за максимальну кількість контактів.

  Наприклад, список розсилання «Бізнес-Контакти» містить 200 записів. Є 70 контактів між Девід Джонс і Tony Smith. Таким чином, перейменування списку, щоб "Бізнес-контакти (Девід - Тоні)."
 7. Виберіть і видаліть Усі контакти, які не мають ім'я діапазону, який ви вказали в нове ім'я списку.

  Наприклад, якщо перейменувати списку, щоб "Бізнес-контакти (Девід - Тоні)", потім видалити Усі контакти, які мають першої імена, які приходять до "Давид" в алфавітному порядку. Крім того, буде видалено Усі контакти, які мають першої імена, які приходять після "Тоні" в алфавітному порядку.
 8. У меню файл виберіть команду Зберегти як.
 9. Натисніть кнопку Формат протокол IMAP Outlook (* .msg) у списку тип файлу а потім клацніть зберегти.
 10. У меню файл виберіть пункт закрити. Коли буде запропоновано зберегти зміни до списку, натисніть кнопку " ні".
 11. У провіднику Windows відкрийте каталог вхідних повідомлень, до якої ви зберегли модифікованого дистрибутива списку, клацніть правою кнопкою миші файл .msg і виберіть команду Копіювати.
 12. В папці Контакти» в Outlook натисніть кнопку змінитита виберіть пункт Вставити. Це створює новий список розсилання, що використовує нове ім'я, яке ви вказали на кроці 6.
 13. Повторіть кроки 5 – 12 для кожної група контактів, які потрібно розділити на окремі долучити.

Властивості

Номер статті: 238569 - Востаннє переглянуто: 25 квітня 2014 р. - Редакція: 1.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office Outlook 2007
 • Microsoft Office Outlook 2003
 • Microsoft Outlook 2002 - стандартний випуск
 • Microsoft Outlook 2000 Standard Edition
 • Microsoft Outlook 2010
 • Microsoft Outlook 2013
Ключові слова: 
kbexpertisebeginner kbcontacts kbprb kbmt KB238569 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 238569

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com