Program Internet Explorer monituje użytkownika o otwarcie dwóch lub zapisać okien dialogowych

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 238588 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Może pojawić się monit z dwoma Otwórz lub Zapisz Program Internet Explorer, aby połączyć się z niektórych okien dialogowych Strony sieci Web w następujących warunkach:
 • Nazwa pliku ani rozszerzenie nie jest określony w Uniform Resource Locator (URL) Get żądanie.

  - i -

 • Odpowiedzi serwera z obu zarejestrowanych "Content-Type" Nagłówek oraz "Dyspozycja zawartości: załącznik; filename = "Nagłówek co Określ nazwę pliku, który ma.

Więcej informacji

Ponieważ nazwy pliku ani rozszerzenie nie jest zdefiniowany w adres URL żądanie Get programu Internet Explorer nie będzie wiadomo, typ danych Aby oczekiwać odpowiedzi; Dlatego program Internet Explorer ustawia domyślny Typ danych octet-Stream.

Tego typu danych powoduje, że w programie Internet Explorer wyświetlanie Otwórz lub Zapisz okno dialogowe z informacjami o nazwę pliku, które wskazuje Active Server Pages (ASP), wspólnego interfejsu bramy (CGI) lub PerlScript pliku miał, zostały umieszczone w adresie URL żądania Get.

Jeśli otworzysz dokument, program Internet Explorer sprawdza typ danych, który jest aktualnie ustawiona dla Octet-Stream. Ponieważ jest to typ danych niejednoznaczne i bez nazwy pliku lub rozszerzenia informacji w adresie URL programu Internet Explorer szuka dodatkowych nagłówki i znajdzie "Content-Type" i "Dyspozycja zawartości: załącznik; filename = "nagłówków.

Ponieważ określono nazwę pliku i rozszerzenie w "Dyspozycja zawartości: załącznik; filename = "jest nagłówek i typ danych Definicja nagłówka "Content-Type", zostanie wyświetlony monit z drugiego Otwórz lub Zapisz okno dialogowe zawiera poprawną nazwę pliku informacje.

Aby rozwiązać ten problem w programie Internet Explorer 5.5 aktualizacji dodatku Service Pack 2.

Materiały referencyjne

Aby uzyskać dodatkowe informacje o podobnym problemie, kliknij przycisk następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
303750Niepoprawna nazwa pliku w polu Otwórz plik lub plik, Zapisz okien dialogowych

Właściwości

Numer ID artykułu: 238588 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na następujących platformach
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Słowa kluczowe: 
kbprb kbmt KB238588 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:238588

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com