Program Internet Explorer vyzve používateľa s dvoma otvoriť alebo uložiť dialógových okien

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 238588 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Môže sa zobraziť výzva s dvoma Otvorené alebo Uložiť dialógové okná pri použití programu Internet Explorer na pripojenie na určité Webové stránky za nasledujúcich podmienok:
 • Názov súboru ani predĺženie nešpecifikujú Uniform Resource Locator (URL) get žiadosť.

  a

 • Server odpovedá s oboch registrovaných "Content-Type" Hlavička a "obsah dispozície: prílohy; filename = "hlavička ktoré Zadajte názov súboru, ktorý chcete.

DALSIE INFORMACIE

Pretože názov súboru ani predĺženie je definovaná v URL pre Get žiadosť, Internet Explorer nevie, aký typ údajov očakávať v reakcii; Preto program Internet Explorer nastaví predvolený Typ údajov OCTET-Stream.

Tento typ údajov spôsobí, že program Internet Explorer zobrazenie Otvorené alebo Uložiť dialógové okno s názvom informácie o súbore, ktorý označuje Active Server Pages (ASP), rozhranie CGI (Common Gateway) alebo PerlScript súboru že mal boli umiestnené v URL pre Get žiadosť.

Ak otvoríte dokument, program Internet Explorer skúma typ údajov, ktorý je aktuálne nastavená pre OCTET-Stream. Pretože to je typ nejednoznačné údajov a neexistuje žiadne meno súboru alebo rozšírenie informácií v URL, program Internet Explorer vyhľadá ďalšie hlavičky a nájde "Content-Type" a "obsah dispozície: prílohy; filename = "hlavičky.

Pretože je zadaný názov súboru a rozšírenie v "obsah dispozície: prílohy; filename = "Hlavička a typ údajov je v hlavičke "Content-Type" definovaný, sa zobrazí výzva s druhým Otvorené alebo Uložiť dialógové okno obsahujúci správny názov súboru information.

Chcete odstrániť tento problém v Internet Explorer 5.5 Aktualizácia Service Pack 2.

ODKAZY

Ďalšie informácie o podobný problém, kliknite na tlačidlo nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
303750V dialógových oknách Otvorenie súboru alebo Uloženie súboru sa zobrazuje nesprávny názov súboru (toto prepojenie môže smerovať na obsah, ktorý je z časti alebo celý v angličtine)

Vlastnosti

ID článku: 238588 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, pri použití s produktom:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
  • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Kľúčové slová: 
kbprb kbmt KB238588 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:238588

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com