Parola bir ve işareti (&) içeriyorsa, NTLM parola değişikliği başarısız.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238631 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Karşın, parola değiştirme formunu tamamladıktan sonra aşağıdaki iletiyi alırsınız Microsoft ınternet ınformation Server (IIS) 4.0 zaman aşımına uğramış bir Microsoft Windows NT parola değiştirme girişimi ve yeni parolayı bir ve işareti (&) kullanın, parolayı değiştirmez:
İşlem başarıyla tamamlandı
Bir parola değişikliği başarılı olduğunda, "Parola başarıyla değiştirildi" döndürülür. Ve işareti Windows NT'de geçerli parola karakterdir.

Neden

Ism.dll ayrıştırma kodu, aşağıdaki sırayı varsayılmaktadır:
DEĞİŞKEN DEĞER = &
Parolayı bir ve işareti (&) kullandığınızda, en az bir adet ve işareti bir dizi önce eşittir işareti (=) oluşturulur. Örneğin,eski parolaparola = & doğru Yeni bir parolaçalışması m & m = & güncelleştirmez.

Çözüm

Windows NT Server'ı veya Workstation 4.0

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini edinin. Windows NT 4.0 için en son hizmet paketini elde etme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)
Bireysel yazılım güncelleştirmenin nasıl edinileceği hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.

Not Farklı bir dosya özellikleri, IIS 4.0, Windows NT Workstation ve Windows 95/98 düzeltmeleri olacaktır.

Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition için en son hizmet paketini edinin. Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
152734En son Windows NT 4.0 hizmet paketi nasıl elde edilir (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Durum

Microsoft bu sorunun ınternet ınformation Server 4.0, Windows NT 4.0 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows NT Server 4.0 Service Pack 6 ve Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition Service Pack 6'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun için bir diğer belirti de karşılaşabilirsiniz. Inetinfo işleminin yüzde 100 CPU kullanımı dönmesi.

Özellikler

Makale numarası: 238631 - Last Review: 13 Ekim 2006 Cuma - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Terminal Server
  • Microsoft Internet Information Server 4.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbbug kbfix kbqfe KB238631 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238631

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com