Zvuk nebo video nespustí v peer-to-peer nebo Víceuživatelská konference ve službě Lync Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2386553 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o spuštění zvuku nebo videa v peer-to-peer (P2P) nebo Víceuživatelská konference v Microsoft službu Lync Online, vyskytnout jeden nebo více následujících příznaků:
 • Připojení se nezdaří.
 • Zobrazí chybová zpráva podobná některé z následujících akcí:
  • Webové kamery není nakonfigurováno nebo je používán.
  • Zvukové zařízení není nakonfigurováno nebo je používán.
  • Nelze spustit zvuk a video, problémy se sítí.
  • Problémy se sítí mají vliv na kvalitu zvuku a videa.
 • Některé možnosti zvuku a videa nejsou k dispozici.

ŘEŠENÍ

Chcete-li tento problém vyřešit, postupujte takto:
 1. Pokud připojení zvuku a videa, ale můžete dojít ke zhoršení kvality, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  2386655 Dochází k nekvalitní zvuk a kvalita videa ve službě Lync Online
 2. Zkontrolujte službě Lync Online ovládací panely nebo službě Lync Administration Center, chcete-li zjistit, zda možnosti zvuku a videa jsou vypnuty pro celou doménu nebo uživatelů, kteří dochází k problému.
 3. Pomocí různých audio a video zařízení ve stejném počítači a akci pomocí stejné zařízení audio/video v jiném počítači. Pokud problém spočívat na audio a video zařízení, zkontrolujte, zda Periferní USB zařízení je certifikován pro použití s službu Lync Online.
 4. Spustit Systém Windows a Microsoft Update a nainstalujte aktualizace (volitelné nebo požadované) pro audio a video zařízení.
 5. Otevřené Ovládací Panel a se Správce zařízení. Ve skupinovém rámečku Řadiče zvuku, videa a her pro všechna zařízení, která jsou v konfliktu.
 6. Ověřte připojení k síti pro nejlepší výkon. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Ověřte, zda jste připojeni pomocí přímého kabelového připojení, připojení virtuální privátní sítě (VPN), připojení Wi-Fi nebo přímé připojení k Internetu doma.
  2. Zjistěte, zda jsou uživatelé jedné nebo obou roaming z jednoho bezdrátového přístupového bodu k jinému bezdrátovému přístupovému bodu. V této situaci může dojít zpožděné přítomnost scénář. V tomto případě uživatel může zobrazit online, ale může být ve skutečnosti mezi dvěma bezdrátovými přístupovými body.
  3. Pokuste se problém reprodukovat, když jsou oba uživatelé kabelové připojení, připojení virtuální privátní sítě nebo připojení Wi-Fi.
 7. Tento problém reprodukovat pomocí kontaktu jeden nebo více kontaktů. Chcete-li to provést, postupujte takto:
  1. Pokud je problém jen s jedním kontaktem reprodukovatelné, zjistěte, zda osobě můžete reprodukovat problém pomocí stejného kontaktu.
  2. Pokud dojde k problému s více kontakty, vyhledejte commonalities mezi skupinu kontaktů.
 8. DůležitéTento krok se nevztahuje na plány odběru služeb Office 365 vyhrazené. Nepoužívejte tento krok k vyřešení tohoto problému, pokud máte vlastní plán služeb Office 365.

  Ověřte, zda síť splňuje požadavky pro připojení ke službě Lync Online. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
  2409256 Nelze se připojit ke službě Lync Online nebo některé funkce nefungují, protože připojení místní brány firewall blokuje

DALŠÍ INFORMACE

K tomuto problému dochází, pokud platí jedna nebo více z následujících podmínek:
 • Možnosti zvuku a videa jsou omezena pro celou doménu nebo pro jednotlivé uživatele.
 • Audio a video zařízení uživatele nefunguje nebo není správně nakonfigurována.
 • Jsou blokovány porty 443, 50000-59999. Jsou blokovány přenosy z meet.lync.com nebo meet.lync.com nebo jsou splněny obě podmínky.
 • Šířka pásma sítě je omezena nebo poklesl.
 • Audio ovladače, ovladače videa nebo ovladače webové kamery jsou zastaralé.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 webu.

Vlastnosti

ID článku: 2386553 - Poslední aktualizace: 16. srpna 2014 - Revize: 24.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 o365p kbmt KB2386553 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2386553

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com