Peer-to-peer alebo pluralitné konferencii v Lync Online nespustí audio alebo video

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2386553 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse o spustenie zvuku alebo videa v peer-to-peer (P2P) alebo pluralitné konferencii v Microsoft Lync Online, narazíte na jeden alebo viac z nasledujúcich príznakov:
 • Pripojenie zlyhá.
 • Dostanete chybové hlásenie podobné niektorému z nasledovných možností:
  • Webová kamera nie je nakonfigurovaná alebo je v prevádzke.
  • Zvukové zariadenie nie je nakonfigurovaná alebo je v prevádzke.
  • Audio a video pre problémy so sieťou sa nedá spustiť.
  • Sieťové problémy ovplyvňujúce kvalitu audio a video.
 • Niektoré audio a video možnosti sú k dispozícii.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, postupujte nasledovne:
 1. Ak audio a video pripojenie, ale môžete zaznamenať nízku kvalitu, pozri nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2386655 Môžete skúsenosti chudobných audio alebo video kvality v Lync Online
 2. Skontrolujte Lync Online Ovládací Panel alebo Lync Administration Center zistiť, či sa audio/video schopnosti sú vypnuté, pre celú doménu alebo pre používateľa alebo používatelia, ktorí sa vyskytol problém.
 3. Skúste použiť iný audio/video zariadenia na tom istom počítači a skúste použiť rovnaké audio/video zariadenia na inom počítači. Ak problém môže byť zúžený nadol na špecifické audio/video zariadenia, skontrolujte USB periférnych zariadení je certifikovaný pre použitie s Lync Online.
 4. spustiť Windows a Microsoft Update a nainštalujte všetky aktualizácie (voliteľné alebo povinné) pre vaše audio/video zariadení.
 5. Otvorené Ovládací Panel a vychovať Správca zariadení. Pozrite sa pod Zvuku, videa a herných zariadení pre všetky zariadenia, ktoré majú konflikty.
 6. Skontrolujte sieťové pripojenia pre najlepší zážitok. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Overiť, že ste pripojení priame káblové pripojenie, pripojenie virtuálnej súkromnej siete (VPN), Wi-Fi pripojenie, alebo priame pripojenie na Internet domáce kancelárie.
  2. Určiť, či jeden alebo obaja používatelia roamingu z jedného prístupového miesta na iný prístupový bod. V takomto scenári oneskorené prítomnosť môže dôjsť. V tomto scenári, používateľ môže zdať online, ale môže byť v skutočnosti medzi dvomi bezdrôtovými prístupovými bodmi.
  3. Pokúste sa reprodukovať problém, ak obaja používatelia sú Káblové pripojenie, pripojenie VPN alebo Wi-Fi pripojenie.
 7. Reprodukciu problému pomocou jedného alebo viacerých kontaktov. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Ak je problém reprodukovateľný iba s jedným kontaktom, zistiť, či niekto môže reprodukovať problém s rovnakým kontakt.
  2. Ak sa vyskytne problém s viaceré kontakty, skontrolujte spoločné prvky v skupine kontaktov.
 8. DôležitéTento krok sa nevzťahuje na Office 365 venovaný predplatenia. Nepoužívajte tento krok na odstránenie tohto problému, ak máte Office 365 vyhradeným plánu.

  Microsoft Office 365 dopravy spoľahlivosť IP sonda (TRIPP) nástroj pre Lync Online vám umožní zistiť, či vaša sieť môžete vykonať spoľahlivé pripojenie k Lync Online. Ďalšie informácie o používaní nástroja TRIPP, nájdete v časti "Ako overiť, že sú splnené všetky požiadavky na sieť pre Lync Online" nasledujúci článok v databáze Microsoft Knowledge Base:
  2409256 Nemôžete pripojiť k Lync Online alebo niektoré funkcie nefungujú, pretože v priestoroch firewall blokuje pripojenie

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa vyskytuje, ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
 • Audio a video funkcie sú obmedzené pre celú doménu alebo pre jednotlivého používateľa.
 • Používateľa audio a video zariadenie nefunguje alebo je nesprávne nakonfigurovaný.
 • Sú blokované porty 443, 50000-59999. Prenosy meet.lync.com alebo z meet.lync.com je blokované, alebo obe podmienky sú splnené.
 • Šírku pásma siete je obmedzený alebo klesli.
 • Audio ovládače, ovládače videa alebo webcam ovládače sú neaktuálne.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2386553 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 17.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 o365p kbmt KB2386553 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2386553

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com