Звук або відео не запускається в однорангова глобальна мережа або багатосторонніми конференції в Lync онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2386553 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби запуску аудіо чи відео в рівний рівному (P2P) або багатосторонніми конференції в Microsoft Lync онлайн, виникнути одна або більше з наступних симптомів:
 • Підключитися не вдається.
 • З'являється протокол IMAP про помилку, яке нагадує одну з таких дій:
  • Веб-камера не настроєно або використовується.
  • Звукового пристрою не настроєно або використовується.
  • Не вдалося запустити через проблеми з мережею аудіо/відео.
  • глобальна мережа питань позначається на якості аудіо/відео.
 • Певні аудіо- та параметри недоступні.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, виконайте такі дії:
 1. Якщо аудіо та відео підключитися, але ви відчуваєте поганої якості, перегляньте наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  2386655 Ви відчуваєте, що бідні аудіо або відео з якістю в Lync онлайн
 2. Перевірте Lync онлайн панелі управління або Lync Центр адміністрування, щоб побачити, чи аудіо/відео можливостей вимкнуто для всього домену або для користувача, а також користувачів зіткнулися питання.
 3. Спробуйте використати іншого пристрою аудіо/відео на одному комп'ютері і спробуйте використовувати такий же пристрій аудіо/відео на іншому комп'ютері. Якщо проблему можна звузився до певного пристрою аудіо/відео, переконайтеся, що на USB периферійного пристрою сертифіковане для використання з Інтернет Lync.
 4. Запустити Windows/Microsoft Update відтак інсталюйте оновлення (або м'які переноси чи необхідні) для пристроїв аудіо/відео.
 5. Відкритий у Панель керування і виховувати в Диспетчер пристроїв. Загляньте Аудіо, відео та ігрові контролери для будь-яких пристроїв, які мають конфліктів.
 6. Перевірте мережні підключення для ефективнішої роботи. Для цього виконайте такі дії.
  1. Переконайтеся, що підключення прямого проводового підключення, підключення віртуальної приватної мережі (VPN), шляхом з'єднання Wi-Fi чи прямого підключення домашнього офісу Інтернету.
  2. Визначити, чи один або обидва користувачів роумінгу від однієї безпроводової точки доступу до іншої безпроводової точки доступу. У цій ситуації може виникнути затримки присутність сценарій. У цьому випадку користувач може з'явитися онлайн, але насправді може бути між двома бездротових точок доступу.
  3. Спробуйте відтворити проблему, коли обидва користувачів на проводового підключення, VPN-підключення або на з'єднання Wi-Fi.
 7. Відтворити проблему, скориставшись одним або кількома контактами. Для цього виконайте такі дії.
  1. Коли йдеться про відтворюються з лише з одним контактом, визначити, чи хто-небудь може відтворити проблему з дублюється контакт.
  2. Якщо проблема виникає з кількома контактами, перевірте наявність проводиш серед групу контактів.
 8. ВажливоюЦей крок не застосовується до Office 365, присвячений плани підписки. Не використовуйте цей крок, щоб виправити цю неполадку, якщо у вас є виділений план Office 365.

  Microsoft Office 365 транспорту надійності IP зонд (TRIPP) інструмент для Lync Інтернет може допомогти вам визначити, чи мережі може зробити надійне підключення до Lync онлайн. Щоб отримати додаткові відомості про використання засобу TRIPP у розділі "Як переконатися, що всі мережі для Lync онлайн вимог" наступні статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  2409256 Не вдалося підключитися до Lync Online, або окремі функції не працюють, оскільки локальний брандмауер блокує підключення

Додаткові відомості

Ця проблема виникає, якщо один або більше з таких умов, правда:
 • Аудіо та відео можливості обмежені для всього домену або для окремих користувачів.
 • Пристрій користувача аудіо/відео не працює або неправильно налаштований.
 • Заблоковані порти 443, 50000-59999. Рух транспорту на meet.lync.com або з meet.lync.com, або обох умов.
 • Пропускну здатність мережі обмежена або знизилася.
 • Аудіо, відео драйверів або веб-камера застаріли.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2386553 - Востаннє переглянуто: 26 червня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 o365p kbmt KB2386553 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2386553

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com