Dochází k nekvalitní zvuk a kvalita videa ve službě Lync Online

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2386655 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.

Nevíte jakou verzi služeb Office 365 používáte? Přejděte na následující web společnosti Microsoft:
Jsem po inovaci služby pomocí služeb Office 365?
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

PROBLÉM

Když se pokusíte připojit ke konferenci Microsoft službu Lync Online nebo volání typu peer to peer, kvalitu zvuku a videa může být trhaný, tinny nebo opožděné. To způsobí, že na schůzku nebo volání nebude možné použít.

ŘEŠENÍ

Existují nástroje, které vám pomohou určit příčinu problému.

V Microsoft službě Lync 2010 a 2013 službě Lync Microsoft můžete ukazatele kvality hlasu a videa k identifikaci, jak dobře jste právě slyšeli nebo zobrazit. Pokud jsou podmínky současnosti, které mohou ovlivnit jakost hlas nebo video volání zjistit nových ukazatelů, které jsou zobrazeny v okně konverzace. Tyto podmínky mohou zahrnovat špatné síťové připojení, připojení k síti s malou šířkou pásma nebo kvalita zvuku z určitého zařízení. V případech, ve kterých dochází k špatné kvality zvuku klepněte na indikátor zobrazit možné příčiny problému zvuku a odkaz na příslušné zdroje.

Službě Lync 2010

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Kopie obrazovky vioce a ukazatele kvality videa ve službě Lync 2010


Službě Lync 2013

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Kopie obrazovky vioce a ukazatele kvality videa ve službě Lync 2013


Jako obecný návod k řešení situace, ve kterých dochází k nekvalitní zvuk a kvalita videa ve službě Lync Online konference, postupujte takto:
 1. Ve webovém prohlížeči přejděte na adresu URL Office 365 službě Lync Online přenosu spolehlivost IP Probe (TRIPP) nástroj, který je nejblíže fyzické umístění uživatele a potom klepněte na tlačítko Spustit Test:
  Po dokončení činnosti nástroje, prozkoumejte následující grafy a statistiky, které jsou generovány pomocí nástroje. Tato data může znamenat problémy pásma ke službě Lync Online službě nebo připojení.
  • Test přístupu k médiím
   Test přístupu k médiím ověří, že klientský počítač může připojit k službě Lync Online media servery přes port 3478 (UDP). Jestliže se test nezdaří, zkontrolujte směrovací pravidla brány firewall a ujistěte se, že je otevřen pro příchozí i odchozí připojení 3478 portu přes protokol UDP.

   Pokud je tento port blokován, příznaky zahrnují volání zvuku a videa, které Nepřipojovat, sdílení plochy a další funkce spolupráce, které Nepřipojovat a selhání spojení konference.

   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Kopie obrazovky výsledku zkoušky přístup médií
  • Testování formátu AudioVideo - dolní hranice a formátu AudioVideo - horní

   Ní formátu AudioVideo - dolní hranice a formátu AudioVideo - testy selhání, zkontrolujte, zda jsou otevřeny na síťová brána firewall porty 50 000 až 59,999 (UDP). Nástroj nemůže zkontrolovat všechny porty v rozsahu. Předpokládá, že pokud port horní i dolní port otevřen, porty, které jsou mezi dolní a horní hranice přístavu jsou také pravděpodobně otevřít.

   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Zobrazení výsledku testu formátu AudioVideo - dolní hranice a formátu AudioVideo - horní
  • Stáhnout a uložit rychlosti

   Stáhnout a uložit rychlosti může ovlivnit kvalitu zvuku a videa připojení nebo funkce pro spolupráci. Je-li rychlost stahování nebo nahrávání je menší než 1 MB/s, kvalitu zvuku a videa může být snížen. Další informace o požadavky na šířku pásma naleznete na následujícím webu Microsoft TechNet:
   Využití sítě Media provozu

   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Kopie obrazovky výsledku testu pro stahování a rychlost odesílání
  • VoIP test

   Voice over IP (VoIP) text zkontroluje, konzistentní odpovědi přenosu čas připojení a ověřuje soulad služby. Případně respondentů pro každý paket se příliš liší, existuje příliš mnoho ztracených paketů, připojení zvuku a videa může být nestabilní nebo trhaný. Připojení, které mají více než 5 ms kolísání nebo více ztracených paketů 2 procenta, může dojít ke zhoršení kvality zvuku, videa nebo sdílení aplikací. Tento problém může vyřešit přepínání více konzistentní připojení nebo snížení počtu směrování v postupu.

   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Kopie obrazovky výsledku testu VOIP
  • Stránka Souhrn

   Souhrnné stránce jsou zobrazeny výsledky všech testů. Pokud je některý z indikátorů stavu žluté nebo červené, připojení ke službě Lync Online může být snížen nebo může dojít k selhání.


   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Zobrazení stránky Souhrn


   Například následující výsledek testu ukazuje stav žlutý indikátor Konzistence služby, a to může způsobit přerušení kvalitu zvuku nebo videa.

   Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
   Kopie obrazovky výsledku zkoušky, zobrazující stav žlutý indikátor
 2. Zjistěte, zda počítač používá drátové nebo bezdrátové připojení k Internetu. Kabelové připojení můžete poskytnout další šířku pásma a stability ve většině případů a by měl být upřednostňovaný způsob připojení, pokud je tento druh připojení k dispozici. Dále zvažte vypnutí všechny bezdrátové antény, aby se zabránilo připojení přes bezdrátové připojení.
 3. Ujistěte se, že je schválen a certifikován pro použití s službě Lync 2010 audio a video zařízení, které používá. Další informace naleznete v následujícím tématu Microsoft TechNet: Periferní zařízení USB
 4. Vyberte správné zařízení a ujistěte se, že hlasitost nahrávání je na odpovídající úrovni. V pravé horní části okna klepněte na ikonu zařízení, klepněte v nabídce Nástroje, klepněte na příkaz Možnostia potom klepněte na tlačítko Audio zařízení. Ověřte, zda je zaškrtnuto příslušné zařízení.

  UpravitMikrofonposuvník na požadovanou úroveň hlasitosti. Mluvte na úrovni vašeho hlasu obvyklé. Ukazatel by měli přejít ne vyšší než bod uprostřed.

DALŠÍ INFORMACE

Tento problém může nastat pro mnoho důvodů, například čekací doby v síti, videa nebo zvukový ovladač konfigurační problémy nebo problémy s konfigurací zařízení.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2386655 - Poslední aktualizace: 6. září 2013 - Revize: 55.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade kbgraphic kbmt KB2386655 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2386655

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com