Doświadczenia, słaba audio lub wideo jakości programu Lync Online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2386655 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

PROBLEM

Podczas próby połączenia do konferencji Microsoft Lync Online lub równorzędnych rozmowę, jakość audio lub wideo może być zniekształcony, metaliczny lub opóźnione. Powoduje to spotkanie lub Rozmowa jest niezdatny do użycia.

ROZWIĄZANIE

Dostępne są narzędzia, które służą do określenia źródła problemu.

W Microsoft Lync 2010 i Microsoft Lync 2013, można użyć wskaźników jakości głosu i wideo do identyfikacji, jak również jesteś za słyszał lub wyświetli. Nowe wskaźniki, które są wyświetlane w oknie konwersacji powiedzieć, gdy warunki są obecne, które mogą wpływać na jakość połączenia głosowego lub wideo. Warunki te mogą obejmować złym stanem sieci łączności, połączenia sieciowe o niskiej przepustowości lub słabą jakość dźwięku z danego urządzenia. W scenariuszach, w których powodować słabą jakość dźwięku kliknij wskaźnik, aby wyświetlić możliwe przyczyny problemu audio i aby utworzyć łącze do odpowiednich zasobów.

Lync 2010

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Zrzut ekranu vioce i wskaźnik jakości wideo w 2010 r. Lync


Lync 2013

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Zrzut ekranu vioce i wskaźnik jakości wideo w Lync 2013


Należy przyjąć ogólną zasadę Aby rozwiązać scenariusze, w których występują słaba audio lub wideo jakości w konferencji Lync Online, wykonaj następujące kroki:
 1. W przeglądarce sieci web przejdź do adresu URL narzędzie Office 365 Lync Online transportu niezawodności IP Probe (TRIPP), znajdującym się najbliżej użytkownika fizycznej lokalizacji, a następnie kliknij Rozpocznij Test:
  Po zakończeniu działania narzędzia, sprawdź następujące wykresy i dane statystyczne, które są generowane przez narzędzie. Te dane mogą wskazywać łączności lub przepustowości problemy z usługi Lync Online.
  • Test dostępu do nośnika
   Test dostępu do mediów weryfikuje, że komputer klienta może nawiązać Lync Online serwery multimediów przez port 3478 (UDP). Jeśli test wypadnie niepomyślnie, sprawdź routingu reguł zapory, aby upewnić się, że port 3478 przez UDP jest otwarty dla połączeń przychodzących i wychodzących.

   Jeśli ten port jest zablokowany, objawy, które mogą wystąpić obejmują połączenia audio i wideo, które nie łączą się, udostępnianie pulpitu i innych funkcji współpracy, które nie łączą się i awarie sprzężenia konferencji.

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu przedstawiający wynik testu dostęp do multimediów
  • Testy wyższe związanie audiowizualne - niższe związanie i audiowizualne-

   Jeśli wyższe związanie audiowizualne - niższe związanie i audiowizualne - testy fail, sprawdź, czy porty 50 000 poprzez 59,999 (UDP) są otwarte na zaporę sieciową. Narzędzie nie może sprawdzić wszystkie porty z zakresu. Zakłada się, że jeśli zarówno niższe związanie portu, jak i wyższe związanie portu są otwarte, porty, które są w zakresie od dolnej granicy i wyższe związanie portu są również prawdopodobne, Otwórz.

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut wyników badania audiowizualne - niższe związanie i audiowizualne - wyższe związanie ekranu
  • Pobierania i wysyłania danych

   Pobierania i wysyłania danych może wpływać na jakość połączenia audio i wideo lub funkcji współpracy. Jeśli prędkość pobierania lub przekazywania jest mniejszy niż 1 MB/s, może się pogorszyć jakość audio i wideo. Aby uzyskać więcej informacji na temat wymagań dotyczących przepustowości przejdź do następującej witryny sieci Web Microsoft TechNet:
   Użycie sieci ruch multimediów

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu przedstawiający wyników badania dla pobierania i wysyłania prędkości
  • VoIP test

   Aby upewnić się, że połączenie ma czas konsekwentną reakcję błądzenia i sprawdza spójność usługi sprawdza Voice over IP (VoIP) tekstu. Jeśli wskaźniki odpowiedzi dla każdego pakietu różnią się zbyt dużo lub ma zbyt wiele utraty pakietów, połączenia audio i wideo może być niestabilny lub zmienny. Połączenia, które mają ponad 5 Wahanie ms lub utraty pakietów 2 procent powyżej mogą wystąpić awaryjnych jakość audio, wideo lub współużytkowania aplikacji. Przełączanie do bardziej spójne połączenia lub zmniejszenie liczby przeskoków w marszrucie może rozwiązać ten problem.

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu przedstawiający wyników badania VOIP
  • Strona Podsumowanie

   Strona Podsumowanie pokazuje wyniki wszystkich badań. Jeśli istnieją wskaźniki stanu żółte lub czerwone, połączenia do usługi Lync Online może się pogorszyć lub może się nie powieść.


   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu strony podsumowania


   Na przykład następujący wynik testu zawiera wskaźnik stanu żółty dla Spójność usługi, co może powodować przerwane jakości dźwięku lub wideo.

   Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
   Zrzut ekranu przedstawiający wyników badania wykazujące wskaźnik stanu żółty
 2. Określić, czy komputer używa przewodowe lub bezprzewodowe połączenie internetowe. Połączenie przewodowe można zapewniają większą przepustowość i stabilności w większości przypadków i powinna być preferowaną metodą łączenia, jeśli tego rodzaju połączenia jest dostępny. Dodatkowo należy rozważyć wyłączenie wszelkich bezprzewodowej anteny, aby uniknąć nawiązywania połączenia za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego.
 3. Upewnij się, że urządzenie audio i wideo, który jest używany jest zatwierdzony i certyfikowany do pracy z Lync 2010. Aby uzyskać więcej informacji zobacz następujący temat Microsoft TechNet: Urządzenia peryferyjne USB
 4. Wybierz właściwego urządzenia i upewnij się, że głośność nagrywania jest na odpowiednim poziomie. W prawej górnej części okna kliknij ikonę koła zębatego, kliknij menu Narzędzia, kliknij polecenie Opcje, a następnie kliknij Urządzenie Audio. Sprawdź, czy wybrano odpowiednie urządzenie.

  DopasujMikrofonsuwak na odpowiedni poziom głośności. Mów o takim samym poziomie zwykle głos. Wskaźnik powinien iść nie jest wyższa niż punkt midway.

WIĘCEJ INFORMACJI

Ten problem może występować dla wielu powodów, takich jak czas oczekiwania sieci, wideo lub problemy z konfiguracją sterownika audio lub problemy z konfiguracją urządzenia.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2386655 - Ostatnia weryfikacja: 14 lipca 2014 - Weryfikacja: 42.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2386655 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2386655

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com