Môžete skúsenosti chudobných audio alebo video kvality v Lync Online

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2386655 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Keď sa pokúsite pripojiť k Microsoft Lync Online konferencie alebo telefonovať partnermi, audio alebo video kvality môžu byť trhané, plechové alebo oneskorené. To spôsobuje schôdze alebo hovor bude nepoužiteľný.

RIEŠENIE

Existujú nástroje, ktoré môžete určiť zdroj problému.

Microsoft Lync 2010 a Microsoft Lync 2013, môžete použiť ukazovatele kvality hlasu a videa zistiť, ako dobre ste sa počuť alebo si pozreli. Nové ukazovatele, ktoré sa zobrazujú v okne konverzácie vám povedať, keď podmienky sú súčasné, ktoré môžu ovplyvniť kvalitu hlasového hovoru alebo hovoru. Tieto podmienky môžu zahŕňať chudobné sieťové pripojenie, pomalého sieťového pripojenia alebo zlá kvalita zvuku z konkrétneho zariadenia. V situáciách v ktorých stretnete zlou kvalitou zvuku, kliknite na indikátor Zobraziť možné dôvody za audio Otázka a odkaz na príslušné zdroje.

Lync 2010

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot vioce a ukazovateľ video kvality v Lync 2010


Lync 2013

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot vioce a ukazovateľ video kvality v Lync 2013


Ako všeobecné usmernenie, na riešenie problémov scenárov, v ktorých môžete skúsenosti chudobných audio alebo video kvality v Lync Online konferencie, postupujte nasledovne:
 1. Vo webovom prehľadávači, prejdite na adresu URL nástroj Office 365 Lync Online dopravné spoľahlivosť IP sonda (TRIPP), ktorá je najbližšie k fyzické umiestnenie používateľa a potom kliknite na tlačidlo Začať Test:
  Po dokončení práce nástroja, preskúmali tieto grafy a štatistík, ktoré sú generované pomocou nástroja. Tieto údaje uviesť spojenia alebo šírku pásma problémov s Lync Online služby.
  • Prístup k médiám test
   Prístup k médiám test overí, že klientsky počítač môže pripojiť k Lync Online media servery cez port 3478 (UDP). Ak bude test neúspešný, skontrolujte smerovania pravidlá Firewallu sa uistiť, že je otvorený pre prichádzajúce a odchádzajúce pripojenia port 3478 cez UDP.

   Ak tento port je blokovaný, príznaky, ktoré sa vyskytnú patrí audio/video hovory, ktoré nemajú pripojenie, zdieľanie skúsenosti s prácou s počítačom a ďalších funkcií spolupráce, ktoré nemajú pripojiť a konferencii pripojiť zlyhania.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot výsledku testu prístup médií
  • Audiovizuálne - nízka a audiovizuálne - obsahu testov

   Ak audiovizuálne - nízka a audiovizuálne - vysoká testoch zlyhajú, skontrolujte, či porty 50.000 cez 59,999 (UDP) sú otvorené na sieťový firewall. Nástroj nemôže skontrolovať všetky porty v rozsahu. To predpokladá, že ak port nízka a vysoká port otvorený, porty, ktoré sú medzi nízka a vysoká prístav sú tiež pravdepodobne otvorené.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot výsledku testu pre audiovizuálne - nízka a audiovizuálne - vysoká
  • Download a upload rýchlosťou

   Download a upload rýchlosti môže ovplyvniť kvalitu audio/video prepojenie alebo funkcie spolupráce. Ak download alebo upload rýchlosť je menšia ako 1 Mbps, audio a video kvalita môže byť znížená. Viac informácií o požiadavky na šírku pásma, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
   Používanie médií prevádzky siete

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot výsledku testu pre download a upload rýchlosť
  • VoIP test

   Voice over IP (VoIP) textu skontroluje, uistite sa, že spojenie má konzistentné round-trip odozvy a overuje súlad služby. Ak miera odozvy pre každý paket meniť príliš veľa, alebo existuje príliš veľa straty paketov, audio/video prepojenie môže byť chvenie alebo prerušovanie. Pripojenie, ktoré majú viac ako 5 ms chvenie alebo nad 2 percentá paketové strata môže dôjsť odbúravané kvalite zvuku, videa alebo zdieľanie aplikácií. Tento problém môže vyriešiť prechod na viac konzistentné spojenie alebo znížiť počet skokov v trase.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot výsledku testu VOIP
  • Stránka so súhrnom

   Stránka zobrazuje súhrn výsledkov zo všetkých testov. Ak niektorý z indikátory stavu sú žlté alebo červené, pripojenia na službu Lync Online môže byť znížená alebo môže zlyhať.


   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot z súhrn stránky


   Napríklad nasledujúci výsledok testu zobrazený žltý indikátor na Súlad služby, čo by mohlo spôsobiť rozbité zvuk alebo video kvality.

   Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
   Screen shot výsledku testu, Zobrazuje sa indikátor stavu žltá
 2. Určiť, či počítač používa káblové alebo bezdrôtové pripojenie k internetu. Káblové pripojenie môže poskytnúť väčšiu šírku pásma a stabilitu vo väčšine prípadov a mali byť preferovanou metódou pripojenia ak takéto spojenie je dostupné. Navyše, zvážte vypnutie akejkoľvek bezdrôtovej antény vyhnúť sa pripája pomocou bezdrôtového pripojenia.
 3. Uistite sa, že audio a video zariadenie, ktoré používa je schválený a certifikovaný pre prácu so serverom Lync 2010. Ďalšie informácie nájdete v téme nasledujúce Microsoft TechNet: Periférie USB
 4. Výber správneho zariadenia a skontrolujte, či je hlasitosť nahrávania na príslušnej úrovni. V pravom hornom oblasť okna, kliknite na ikonu ozubeného kolesa, kliknite na tlačidlo Nástroje, kliknite na položku Možnostia potom kliknite na Zvukové zariadenie. Overte, či je vybraté vhodné zariadenie.

  UpraviťMikrofónjazdca na požadovanú úroveň hlasitosti. Hovorte vaše obvyklé hlas úrovni. Indikátor by mal ísť nie vyššia ako v polovici.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa môže vyskytnúť mnoho dôvodov, ako sú sieťové latencia, video audio ovládač problémy s konfiguráciou alebo problémov s konfiguráciou zariadenia.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2386655 - Posledná kontrola: 14. júla 2014 - Revízia: 61.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Lync Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2386655 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2386655

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com