Kötü ses veya video kalitesi Lync çevrimiçi deneyimi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2386655 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

SORUN

Lync çevrimiçi bir konferans için bağlanmak veya eşler arası arama yapmak çalışırken, ses veya video kalitesi kesik kesik, tinny veya gecikmiş olabilir. Bu toplantı veya kullanılamaz hale için arama neden olur.

ÇÖZÜM

Sorunun kaynağını belirlemek için kullanabileceğiniz araçlar vardır.

Lync 2010 ve Lync 2013, ses ve görüntü kalitesi göstergeleri ne kadar iyi olan tanımlamak için kullanabileceğiniz duymuş ya da görüntülenebilir. Konuşma penceresinde görüntülenen yeni göstergeler koşullar sesli veya görüntülü arama kalitesini etkileyebilir var olduğunda size. Bu koşullar kötü ağ bağlantısı, düşük bant genişlikli ağ bağlantıları veya belirli bir aygıt ses kalitesi içerebilir. Ses kalitesi deneyimi senaryolarda, Ses sorun için olası nedenler görüntüleme ve ilgili kaynaklara bağlantı göstergesini tıklatın.

Lync 2010

Bu resmi kapatBu resmi aç
Ekran görüntüsü vioce ve Lync 2010 video kalitesi göstergesi


Lync 2013

Bu resmi kapatBu resmi aç
Ekran görüntüsü vioce ve Lync 2013 video kalitesi göstergesi


Genel bir kılavuz olarak, zayıf ses veya video kalitesinde Lync çevrimiçi bir konferans deneyimi senaryolarla ilgili sorunları gidermek için şu adımları izleyin:
  1. Bilgisayar bir kablolu veya kablosuz Internet bağlantısı kullanarak olup olmadığını belirleyin. Kablolu bağlantı daha fazla bant genişliği ve çoğu durumda kararlılık sağlayabilir ve bu tür bir bağlantı varsa, bağlanma tercih edilen yöntem olmalıdır. Ayrıca, kablosuz bağlantı bağlanmayı önlemek için herhangi bir kablosuz antenler devre dışı bırakabilirsiniz.
  2. Kullanılmakta olan ses/video aygıtı onaylı ve Lync 2010 ile çalışmak için sertifikalı emin olun. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet konusuna bakın: USB çevre birimleri
  3. Doğru aygıtı seçin ve kayıt ses uygun düzeyde olduğundan emin olun. Pencerenin sağ üst bölümünde dişli simgesini tıklatın, Araçlar' ı tıklatın, Seçenekler' i tıklatın ve Ses aygıtıtıklatın. Uygun aygıt seçili olduğundan emin olun.

    AyarlamaMikrofonistediğiniz ses düzeyi kaydırıcısını. Normal ses düzeyinizi konuşun. Gösterge midway noktasından daha yüksek Hayır gitmeniz gerekir.

DAHA FAZLA BİLGİ

Bu sorun, birçok ağ gecikmesi, video gibi nedenlerle veya ses sürücüsü yapılandırma sorunları veya aygıt yapılandırma sorunları ortaya çıkabilir.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu Web sitesi.

Özellikler

Makale numarası: 2386655 - Last Review: 14 Ağustos 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 66.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Lync Online
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2386655 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2386655

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com