Ви відчуваєте, що бідні аудіо або відео з якістю в Lync онлайн

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2386655 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.

Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби підключитися до Microsoft Lync онлайн-конференції або зателефонувати рівний-рівному, аудіо або відео якість може бути ривками, бляшаним або затримки. Це призводить до наради або зателефонуйте до бути непридатними для сценарій виконання.

РІШЕННЯ

Є інструменти, які можна використовувати, щоб визначити джерело проблеми.

У програмі Microsoft Lync 2010 і Microsoft Lync 2013, дає змогу показників якості передачі голосу і відео визначити, наскільки добре ви бути почутим або переглядали. Нові показники, які відображаються у вікні бесіди сказати вам, коли умови стануть подарунок, який може вплинути на якість голосового або відеовиклику. Ці умови можуть включати бідні мережне підключення, мережні низької пропускної здатності підключення або погана якість звуку від певному пристрої. У сценарії, в яких ви відчуваєте погана якість звуку клацніть динамічна піктограма для відображення можливі причини для аудіо питання і посилання на відповідні ресурси.

Lync 2010

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана з vioce і якість відео індикатор у Lync 2010


Lync 2013

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана vioce і якість відео індикатор Lync 2013


Як загальне керівництво щоб виправити сценарії, в яких ви відчуваєте бідні аудіо або відео з якістю Lync Інтернет-конференції, виконайте такі дії:
 1. У веб-переглядачі перейдіть до Office 365 Lync онлайн транспорту надійності IP зонд (TRIPP) інструмент URL, що найближче до фізичного місця розташування користувача і натисніть кнопку Почати тест:
  Після того, як засобу обробки, вивчити такі графіки та статистичні дані, які генеруються інструмента. Ці дані може вказувати на зв'язок або пропускна здатність проблеми зі службою онлайн Lync.
  • Тестовий доступ до медіафайлів
   Доступ до медіафайлів тест перевіряє, що клієнтський комп’ютер-зразок можна підключити до ЗМІ серверів Lync Інтернет через порт 3478 (UDP). Якщо тест провалюється, перевірте маршрутизації правил брандмауера, щоб переконатися, що порт 3478 через UDP є відкритим для вхідних і вихідних з'єднань.

   Якщо цей порт заблоковано, симптоми, які виникнути включають аудіо/відео дзвінки, які не підключайте доступу до робочого столу та інші функції спільної роботи, які не підключайте та конференції приєднатися до невдач.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана результат тесту доступ до засобів масової інформації
  • AudioVideo - lowerbound і AudioVideo - upperbound випробувань

   Якщо не AudioVideo - lowerbound і AudioVideo - upperbound тести, перевірити, чи порти 50000 через 59,999 (UDP) відкриті на брандмауер мережі. Засобу не вдалося перевірити всі порти в діапазоні. Він припускає, що якщо відкриті lowerbound порт і upperbound порт, порти, що між lowerbound і upperbound порт є також ймовірно, відкривати.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Скріншот результат тесту для AudioVideo - lowerbound і AudioVideo - upperbound
  • Завантажити і завантажити швидкості

   Завантажити і завантажити швидкостях може впливати на якість підключення аудіо/відео або функції спільної роботи. Якщо менше 1 Мбіт/с швидкість завантаження або завантаження, аудіо/відео якість може бути, що деградували. Щоб отримати додаткові відомості про вимоги до пропускної здатності зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана з результатом тесту для завантаження та швидкість вивантаження
  • VoIP тест

   Voice over IP (VoIP) тексту перевіряє, щоб переконатися, що з'єднання має послідовну відповідь обидва кінці часу і перевіряє узгодженість служби. Якщо відповідь ставки для кожного пакета, змінюються занадто багато, або є занадто багато втрати пакетів, аудіо/відео підключення може бути нерівномірне або ривками. З'єднання, які мають більш ніж 5 ms тремтіння або над втрати пакетів 2 відсотки можуть виникнути деградували якість аудіо, відео або спільний доступ до ресурсів. Перехід на більш послідовним з'єднання або зменшуючи кількість мережних сегментів маршруту може вирішити цю проблему.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана з результатом тесту VOIP
  • На сторінці відомостей

   Резюме сторінці показує результати всіх тестів. Якщо індикатори стану є жовті або червоний, метою Lync Інтернет може бути, що деградували або може не вдатися.


   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана на сторінці підсумки


   Наприклад, такий результат тесту показує статус жовтий індикатор для Послідовність обслуговування, це може викликати непрацюючі якість звуку або відео.

   Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
   Знімок екрана результат тесту, показуючи жовтий стан індикатора
 2. Визначити, чи на комп'ютері дротове або бездротове інтернет-з'єднання. Проводове підключення може надати більше пропускної здатності і стабільності в більшості випадків і повинна бути кращим методом підключення, якщо такі підключення доступний. Крім того, передбачити відключення будь-якого бездротового антени уникнути при підключенні через бездротове з'єднання.
 3. Переконайтеся, що аудіо/відео пристрій, що використовується схвалені і сертифіковані для роботи з Lync 2010. Докладніше перегляньте таку тему Microsoft TechNet: USB периферійними пристроями
 4. Виберіть потрібний пристрій і переконайтеся, що запис А Том є на належному рівні. У верхньому правому місці у вікні натисніть динамічна піктограма шестерні, виберіть у меню Знаряддявиберіть пункт Параметрита натисніть кнопку Аудіо пристрій. Переконайтеся, що вибрано відповідний пристрій.

  Налаштувати наМікрофонповзунок, щоб рівень гучності, який ви хочете. Говорити на звичайні голосові рівні. Індикатор повинні йти не вище, ніж відзначають серединну точку.

Додаткові відомості

Ця проблема може виникнути для багатьох причин, таких як затримка мережі, відео або аудіо драйвера помилки конфігурації або помилки конфігурації пристрою.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2386655 - Востаннє переглянуто: 6 вересня 2013 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office Communications Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade kbgraphic kbmt KB2386655 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2386655

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com