Виникає затримка звуку або якість у Lync Online

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2386655 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМИ

Під Вільний час спроби підключитися до конференції Lync Online або скористатися перевагою тимчасової якість звуку чи відео може бути нерівномірне бляшаним або затримки. Це призводить до наради, або виклик бути непридатними для сценарій виконання.

РІШЕННЯ

Є інструменти, які можна використовувати, щоб визначити джерело проблеми.

Lync 2010 і Lync 2013, можна використовувати голосовий виклик і якість-індикатори для визначення того, як і ви бути отримали або перегляду. Нові показники, які відображаються у вікні бесіди сказати, коли умови, на сьогодні, які можуть вплинути на якість голосу, або здійснити відеовиклик. Ці умови можуть включати, низька мережне підключення, підключення з низькою пропускною здатністю або низька якість звуку, певного пристрою. У випадках, коли виникає низька якість з аудіо клацніть динамічна піктограма для відображення можливих причин проблеми, аудіо а також посилання на ресурси, що відповідні.

Lync 2010

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана із vioce і якість індикатор Lync 2010


Lync 2013

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана із vioce і якість індикатор Lync 2013


Як приклад загальні щоб виправити сценарії, в яких виникають низька аудіо- чи якість Lync Online-конференції, виконайте такі дії:
  1. Перевірте, чи використовує комп’ютер-зразок проводове або безпроводове підключення до Інтернету. Проводове підключення забезпечує більш смугу пропускання та стабільності в більшості випадків і має бути, рекомендованим способом підключення, якщо такі підключення. Крім того, слід, вимкніть будь-якого бездротового антени, щоб уникнути підключення через безпроводове підключення.
  2. Переконайтеся, що, аудіо/відео пристрій, який використовується затверджено та сертифіковані для роботи з Lync 2010. Щоб отримати додаткові відомості див. Microsoft TechNet: Периферійні пристрої USB
  3. Виберіть потрібний пристрій і переконайтеся, що запис А, тому на належному рівні. В області правий верхній частині вікна клацніть піктограму передачі, інструменти, виберіть Параметриі виберіть Звуковий пристрій. Переконайтеся, що вибрано відповідний пристрій.

    Налаштування доМікрофонповзунок до рівня гучності, де потрібно. Дізнатися про рівня для звичайної голосу. Індикатор потрібно перейти на півдорозі точки не вище.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

Ця проблема може виникнути, для багатьох причин, наприклад, затримка мережі відео або проблеми з конфігурацією драйверів звуку або проблеми з конфігурацією пристрою.

Як і раніше, потрібна допомога? Перейдіть до Спільноти Office 365 веб-сайт.

Властивості

Номер статті: 2386655 - Востаннє переглянуто: 14 серпня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2386655 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2386655

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com