SMS: SMSMon32 proces zablokuje na klienti po použití SMS 2.0 SP1

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238865 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Důležité: Tento článek obsahuje informace o úpravě registru. Před úpravami je nutné registr zazálohovat. Seznamte se také s postupem při obnovení registru v případě, že nastane problém. Informace o zálohování, obnovení a úpravě registru naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
256986Popis registru systému Microsoft Windows
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po upgradu serveru Systems Management Server (SMS) 2.0 Service Pack 1 (SP1) může reagovat pomalu klientských počítačů připojených k webu nebo dokonce zdánlivě přestat reagovat (zablokuje se). V těchto počítačích může být proces Smsmon32.exe zabírá většinu PROCESORU čas zpracování a není jehož výsledkem jiné procesy.

Příčina

Proces Smsmon32.exe může přestat reagovat během inovace klienta SP1 z některého z následujících důvodů:
  • V jedné doméně model více webu byly upgradovány jeden nebo více webů. Další informace naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
    236596SMS: Komponenty klienta selhání instalace s SMS 2.0 SP1
  • Když klienti z webu, který nebyl inovován na protokolu a spustit přihlašovací skript SMS, obdrží aktualizované základní součásti z bod přihlašování SMS. Však při připojení klienta k Client Access Point (CAP), verze Neshoda (protože CAP upgradována) může způsobit Smsmon32.exe přestat reagovat v klientských počítačích.

Jak potíže obejít

Upozornění: Použijete-li Editor registru nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat přeinstalaci operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že potíže vzniklé v důsledku nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Editor registru používáte na vlastní nebezpečí.

Jakmile klient přijme Neshoda verzí, úplné odebrání a přeinstalaci klienta SMS je nutné problém opravit.

Pokud existují aktivní nevyřízené reklamy pro klienty k dispozici při upgradu ze serveru SMS 2.0 SP1, Smsmon32.exe zdánlivě přestat reagovat a klientský počítač může být nutné restartovat.

Při dosažení klientské počítače tento bod, úplné odebrání a přeinstalaci klienta SMS je nezbytné. Po dokončení přeinstalace má klient aktualizované součásti ze serveru CAP a funkce správně.

Klientské počítače patří do více než jeden web a jednu weby již existuje, Smsmon32.exe může přestat reagovat při pokusu kontaktovat neexistující web během upgradu z SMS 2.0 SP1. Možné řešení tohoto problému:
  1. Zastavte všechny služby SMS WINDOWSNT klientského počítače.
  2. Úprava registru. Kód webu neexistující web odstranit z následujícího klíče registru:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Microsoft\SMS\Client\InstalledSites
  3. Spuštění služby klienta.

Další informace

Před inovací SMS 2.0 SP1 předejít některé z těchto problémů naleznete v následujícím článku databáze Microsoft Knowledge Base:
238780Doporučené postupy pro použití SMS 2.0 SP1
Další informace získáte klepnutím na následující čísla následujících článcích databáze Microsoft Knowledge Base:
236325Jak získat nejnovější program Systems Management Server Service Pack
237543SMS: Pack Service pro klienty upgrade otázky.
236596SMS: Komponenty klienta selhání instalace s SMS 2.0 SP1
238864SMS: Klienti Windows 95/98 reagovat nebo stane nestabilní po inovaci SP1

Vlastnosti

ID článku: 238865 - Poslední aktualizace: 24. ledna 2014 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Systems Management Server 2.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb kbsetup KB238865 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238865

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com