XADM: Temsilci, toplantı istekleri alma durduruyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238911 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Bir toplantı isteği gönderenin, temsilci tanımlı olan bir yöneticiye gönderilen bir toplant? iste?i değil okundu bildirimi (NRN) alabilirsiniz. Yönetici ' kaynaklanan NRN görünüyor.

Exchange Server bilgi deposunun 5.5.2580.0 5.5.2650.0 arasındaki yap?lar için temsilci kuralını tamamen çalışmayabilir. Yönetici istemci Toplantı isteklerini ve yanıtlarını yalnızca benim için değil temsilcilerime gönder seçeneğiyle yapılandırılmış olsa bile BIR yönetici, toplantı istekleri alma başlayabilir. Temsilci yönetici adına toplantı istekleri alma de durdurabilir.

Neden

Toplantı isteğiyle ilişkilendirilmiş bir okundu bildirimi isteği, yöneticiye gönderilir, bilgi deposu yanlış temsilci kuralını işlerse, bu sorun oluşabilir.

Çözüm

Gönderenin bir NRN alır.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir
Aşağıdaki dosyalar Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
x 86:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838engi.exe now

Alfa:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Download
Download Q248838enga.exe now
Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Kural tamamen çalışma vermiyor.

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange Server sürüm 5.5 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
191014XGEN: en son Exchange Server 5.5 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, Microsoft Exchange Server 5.5 sürümünde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Gönderenin bir NRN alır.

Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Kural tamamen çalışma vermiyor.

Bu sorun, ilk Exchange Server 5.5 Service Pack 4'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 238911 - Last Review: 23 Ocak 2014 Perşembe - Gözden geçirme: 4.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange550presp4fix kbexchange550sp4fix kbfix kbgraphxlinkcritical kbqfe KB238911 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238911

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com