POSTUPY: Použití souboru Cmdlines.txt během Průvodce instalací nástroje Sysprep.exe

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 238955 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje, jak zahrnout soubor Cmdlines.txt spouštění příkazů při spuštění zkrácené instalace část Sysprep.exe. Tyto příkazy může obsahovat nástroje shromažďování informací, instalovat programy nebo provádět změny v systému.

Informace o vytváření a použití souboru Cmdlines.txt prosím sady Windows Resource Kit nebo poskytne dokumentaci OEM Preinstallation Kit (OPK).

Určení souboru Cmdlines.txt během zkrácené instalace části programu Sysprep

  1. Vytvořte soubor Sysprep.inf, které nástroj Sysprep použít. Všimněte si, že tento krok je vyžadováno a není tím obejít. Také soubor Sysprep.inf musí mít název Sysprep.inf a musí být umístěn ve složce s názvem Sysprep vypnout kořene svazek, který obsahuje složka % SystemRoot %.
  2. Umístěte následující položku do oddílu [Unattended] souboru Sysprep.inf, kde path je libovolné složky chcete použít. Společnost Microsoft doporučuje této drive je objem obsahující složka % SystemRoot %:
    InstallFilesPath = drive: \ path
  3. Vytvoření drive: \ path složky. Můžete použít libovolný název složky, ale musí odpovídat umístění zadaném v souboru Sysprep.inf.
  4. V drive: \ path složky, vytvořte složku s názvem $ oem $. Soubor Cmdlines.txt umístěte do této složky.
Tento soubor je zpracován na konci zkrácené instalace Průvodce, před uložením nastavení.

Vlastnosti

ID článku: 238955 - Poslední aktualizace: 30. října 2006 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster kbsetup KB238955 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:238955

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com