AKO: Použiť súbor Cmdlines.txt počas Sysprep.exe Setup Wizard

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 238955 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

SUHRN

Tento článok popisuje zahrnúť súbor Cmdlines.txt na spustenie príkazov, keď používate mini-Setup časť Sysprep.exe. Tieto príkazy môžu obsahovať nástroje na zhromažďovanie informácií, inštalovať programy alebo vykonať zmeny systému.

Informácie o vytváraní a používaní súbor Cmdlines.txt, obráťte Windows Resource Kit alebo dokumentácii OEM Preinstallation Kit (OPK).

Špecifikuje súbor Cmdlines.txt počas Mini-Setup časť Sysprep

  1. Vytvorenie súboru odpovedí Sysprep.inf používa Sysprep. Všimnite si, že tento krok je požiadavka a nie prostredníctvom možné obísť. Tiež súbor Sysprep.inf musí byť pomenované Sysprep.inf a musí byť umiestnená v priečinku s názvom Sysprep vypnutie z koreňa zväzok, ktorý obsahuje priečinok % SystemRoot %.
  2. Vložte nasledovný záznam v časti [Chyba automatickej] v súbore Sysprep.INF, kde cesta je priečinok, ktorý chcete použiť. Spoločnosť Microsoft odporúča jednotka byť zväzok obsahujúci priečinok % SystemRoot %:
    InstallFilesPath = jednotka:\cesta
  3. Vytvoriť jednotka:\cestapriečinok. Môžete použiť ľubovoľný priečinok názov chcete, ale musí zodpovedať umiestnení určenom v súbore Sysprep.inf.
  4. V jednotka:\cesta priečinku, vytvorte priečinok s názvom $oem$. Miesto Cmdlines.txt súbor v tomto priečinku.
Tento súbor sa spracuje na konci sprievodcu mini-Setup, pred uložením všetky nastavenia.

Vlastnosti

ID článku: 238955 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 3.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Kľúčové slová: 
kbhowto kbhowtomaster kbsetup kbmt KB238955 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:238955

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com