NASıL YAPıLıR: Sysprep.exe Kur Sihirbazı sırasında Cmdlines.txt dosyasını kullanma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 238955 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, nasıl yapılır: Sysprep.exe Kısa Kur kısmını çalışırken bu komutları çalıştırmak için Cmdlines.txt dosyası içerir. Bu komutlar bilgi toplamak, programları yüklemek veya sisteme değişiklikler yapmak için araçlar içerir.

Oluşturma ve Cmdlines.txt dosyasını kullanma hakkında daha fazla bilgi için lütfen Windows Kaynak Seti veya OEM Önkurulum Seti (OPK) belgelerine başvurun.

Kısa Kur kısmını Sysprep sırasında bir Cmdlines.txt dosyasını belirtme

  1. Sysprep tarafından kullanılacak bir Sysprep.inf dosyası oluşturun. Bu adım zorunludur ve göre atlanır edemiyor unutmayın. Ayrıca, Sysprep.inf dosyası Sysprep.inf adlı ve'nın % SystemRoot % klasörünün bulunduğu birimin kökünde Sysprep adlı bir klasörde bulunması gerekir.
  2. path, herhangi bir klasör olduğu Sysprep.inf dosyasının [Unattended] bölümünde aşağıdaki giriş yerleştirmek kullanmak istiyor. Microsoft bu drive, % SystemRoot % klasörünün bulunduğu birimin olması önerir:
    ınstallfilespath = drive: \ path
  3. drive oluşturma: \ path klasör. Istediğiniz herhangi bir klasör adı kullanabilirsiniz; ancak Sysprep.inf dosyasında belirtilen konuma eşleşmesi gerekir.
  4. drive: \ path klasörünü, $ oem $ adlı bir klasör oluşturun. Cmdlines.txt dosyasını bu klasöre yerleştirebilirsiniz.
Bu dosya, Kısa Kur sihirbazının sonunda ayarları kaydetmeden önce işlenir.

Özellikler

Makale numarası: 238955 - Last Review: 30 Ekim 2006 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster kbsetup KB238955 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:238955

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com