Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac: „Aktywacja w trybie online nie została pomyślnie ukończona, ponieważ liczba prób użycia klucza produktu osiągnęła maksymalny określony limit”

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2390723 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby aktywowania pakietu Microsoft Office 2011 dla komputerów Mac zwracany jest następujący komunikat o błędzie:

Aktywacja w trybie online nie została pomyślnie ukończona, ponieważ liczba prób użycia klucza produktu osiągnęła maksymalny określony limit.
Kliknij przycisk Przejdź wstecz, aby się upewnić, że został wprowadzony poprawny klucz produktu, a następnie ponownie kliknij przycisk Aktywuj. Jeśli nie masz połączenia z Internetem, możesz przeprowadzić aktywację przez telefon.

Przyczyna

Ten komunikat o błędzie jest zwracany, jeśli jest spełniony jeden z następujących warunków:

  • Próbowano użyć tego samego klucza produktu na wielu komputerach i przekroczono limit określony w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft. Postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft znajdują się w folderze instalacji produktu na komputerze. W przypadku niektórych produktów w postanowieniach tych dopuszcza się aktywowanie oprogramowania na więcej niż jednym komputerze. Więcej informacji, w tym informacje o dozwolonej liczbie komputerów, na których można aktywować produkt, można znaleźć w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft.
  • W sprzęcie komputera wprowadzono istotne zmiany, na przykład zainstalowano nową kartę pamięci RAM, kartę wideo lub inne urządzenie.
  • Ponownie sformatowano dysk twardy.

RozwiązanieInformacje o licencji:
Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Wersja dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 1PK — licencja dla jednego (1) użytkownika na jeden (1) komputer Mac.
Wersja dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2PK — licencja dla jednego (1) użytkownika do zainstalowania na dwóch (2) komputerach Mac.
Wersja dla Użytkowników Domowych i Uczniów 1PK — licencja do użytku domowego i szkolnego na jednym (1) komputerze Mac.
Wersja dla Użytkowników Domowych i Uczniów (Pakiet rodzinny) — licencja do użytku domowego i szkolnego na trzech (3) komputerach Mac w jednym gospodarstwie domowym.
Wersja Academic — licencjonowana do kwalifikowanego użytku akademickiego na jednym (1) komputerze Mac.
Zakup karty z 27-cyfrowym kodem PIN:
Wersja dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2 Pack — licencja dla jednego (1) użytkownika do zainstalowania na dwóch (2) komputerach Mac.

Jeśli liczba aktywacji produktu przekracza liczbę aktywacji (podaną w tabeli powyżej) dozwolonych w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft, należy kupić dodatkowe kopie produktu. W tym celu odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:

http://www.microsoft.com/poland/mac

Informacje o tym, ile razy można aktywować produkt, można znaleźć w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft. W sekcji dotyczącej odpowiedniej wersji produktu należy przeczytać część poświęconą instalacji i prawom użytkowania. Na przykład w przypadku pakietu Office 2011 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm należy w sekcji 2 przeczytać część 2. Instalacja i prawa użytkowania. Aby zapoznać się z tymi postanowieniami, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft w sieci Web:

http://www.microsoft.com/About/Legal/EN/US/IntellectualProperty/UseTerms/Default.aspx

http://download.microsoft.com/Documents/UseTerms/Office%20for%20Mac_2011_English_9b97495f-e3b7-464c-bd3c-4959f0104e7e.pdf 
Jeśli nie przekroczono liczby aktywacji dozwolonej w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft, należy kliknąć przycisk Aktywuj przez telefon, wybrać lokalizację i zadzwonić pod wyświetlony numer telefonu. Na przykład dla Stanów Zjednoczonych ten numer to (866) 825-4797. Dla Zjednoczonego Królestwa ten numer to (44) (203) 147-4930.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2651283

Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2390723 - Ostatnia weryfikacja: 2 grudnia 2011 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office for Mac 2011
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal KB2390723

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com