O založení preferovaný licenčného servera terminálových služieb systému Windows 2000

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 239107 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Tento článok sa uplatňuje na systém Windows 2000. Podpora pre Windows 2000 končí 13. júla 2010. V Windows 2000 podpora riešenie Center je východiskovým bodom pre plánovanie vašej stratégie migrácie zo systému Windows 2000. Ďalšie informácie nájdete Microsoft Support Lifecycle politiky.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

SUHRN

Ak chcete vybrať konkrétny licenčný server na používanie s rôznymi servermi terminálových služieb Microsoft Windows 2000 pre doménu alebo lokality, môžete upraviť databázy registry ukážte na konkrétny licenčný server. Môžete to určiť, že všetky servery terminálových služieb pracovať s konkrétny licenčný server na účtovné účely, alebo ak server terminálových služieb a licenčný server nachádzať v rôznych doménach. Spoločnosť Microsoft odporúča použiť hodnotu databázy registry DefaultLicenseServer minimalizovať problémy s terminálovým serverom procesom zisťovania licenčných.

DALSIE INFORMACIE

Dôležité upozornenie Tento oddiel, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré vám povedať, ako upraviť databázu registry. Ak databázu Registry upravíte nesprávne, môžu nastať vážne problémy. Preto dávajte pozor a postupujte presne podľa týchto krokov. Na dosiahnutie lepšej ochrany je vhodné pred úpravou databázu Registry zálohovať. To vám umožní obnoviť databázu Registry, ak sa vyskytnú problémy. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy Registry nájdete v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
322756 Zálohovanie a obnovovanie databázy Registry v systéme Windows


Ak chcete vybrať konkrétny licenčný server, vyhľadajte nasledujúci kľúč databázy registry:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\TermService\Parameters
Pridajte nasledujúcu hodnotu:
programu: DefaultLicenseServer
Typ údajov: REG_SZ
Hodnota údajov: Názov_servera
Nahraďte názov NetBIOS vhodné licenčný server na Názov_servera. Ak licenčný server sídli vo vzdialenej podsieti, skontrolujte, či počítača so systémom terminálových služieb môžete vyriešiť názov NetBIOS.
Vybrať konkrétny licenčný server umožňuje správcom vyberte licenčný server na mieste a majú terminálových služieb serverov z rôznych oblastí nachádzajúcich sa na tom istom mieste. Toto umožňuje servery terminálových služieb používať jednu licenčného servera, namiesto vyžadujúce miestnych licenčný server pre každú doménu. Servery terminálových služieb v súčasnosti pracujú s licenčnými servermi na svojich doménach, čo ich používanie wide area prepojenia siete WAN na vyhľadanie licenčného servera, aj keď tam je licenčný server z inej domény, umiestnené na tom istom mieste môže nútiť. Opísaná metóda umožňuje kríženia domény pre licenciu sledovania a účtovníctvo.

Poznámka: Určuje hodnotu databázy registry DefaultLicenseServer pridá jeden doplnkový krok typické objavení procesu. Dokonca aj vtedy, ak hodnota databázy registry DefaultLicenseServer poukazujú na platné licenčného servera, typické objavení procesu stále vyskytuje. Ak je neúspešný, chyba je prihlásený.

Microsoft Windows Server 2003 používa rôzne databázy registry hodnotu na určenie licenčný server.

Ďalšie informácie získate po kliknutí na nasledujúce číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
279561Informácie o možnostiach prepísania procesu licenčné server objav v terminálových služieb systému Windows Server 2003

Vlastnosti

ID článku: 239107 - Posledná kontrola: 23. októbra 2011 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Kľúčové slová: 
kbenv kbinfo kbmt KB239107 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:239107

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com