Office dla komputerów Macintosh 2011 aktywacji i klucz produktu, informacje

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2391941 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Ten artykuł zawiera listę często zadawane pytania dotyczące sposobu aktywowania Microsoft Office dla komputerów Macintosh 2011.

Więcej informacji

Q1: Co to jest aktywacja produktu firmy Microsoft?

A1:
Aktywacja produktu firmy Microsoft próbuje zmniejszyć fałszywego oprogramowania i upewnij się, że klienci firmy Microsoft otrzymują jakości oprogramowania, które oczekują. Celem uaktywniania produktów jest ograniczenie form określanych jako "okazjonalne kopiowanie" lub "softlifting". Okazjonalne kopiowanie jest formą piractwa jest określony przez udostępnianie oprogramowania między ludźmi w sposób, który narusza umowę licencyjną użytkownika końcowego użytkownika oprogramowania (EULA).

Aktywacja to nowa funkcja programu Office Mac 2011. Wszystkie poprzednie wersje pakietu Office dla komputerów Macintosh, innych niż okres próbny, nie wymagają aktywacji.

Po uaktywnieniu produktu oprogramowania, klucz produktu jest przypisywany do sprzętu komputerowego, na którym zainstalowano produkt. Aktywacja produktu jest wymagany do korzystania z produktu. Jeśli zdecydujesz się kliknij przycisk Aktywuj później, produkt zostanie uruchomiony tylko 15 dni. Przy uruchamianiu aplikacji je sobie przypomnieć aktywować z następującym komunikatem "Należy aktywować swojej kopii pakietu Office dla komputerów Macintosh w ciągu 15 dni."


Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2392211Jeśli zdecydujesz się nie na Uaktywnij po upływie tego okresu, produkt nie zostanie uruchomiony i będzie wyświetlany następujący komunikat "Musisz jego aktywacji pakietu Office dla komputerów Macintosh przed użyciem go."

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2392212
Aby uzyskać więcej informacji dotyczących aktywacji produktów firmy Microsoft, odwiedź Centrum rozwiązań dla aktywacji produktu.


Q2: Co to jest korzyści wynikające z zastosowania Aktywacja produktu firmy Microsoft?

A2:
Aktywacja produktu firmy Microsoft umożliwia uruchomić i korzystać z urządzenia bez użycia dysku.

Q3: Informacje, które jest zbierane, przetwarzane lub przesyłane w czasie procesu aktywacji?

A3:
podczas aktywacji produktu oprogramowania, wraz z wartością mieszania sprzętu, informacje o kluczu produktu są wysyłane do firmy Microsoft. Sprzętowa wartość mieszania jest-unikatowy numer, który jest generowany przy użyciu konfiguracji sprzętu. Sprzętowa wartość mieszania nie reprezentuje wszelkie dane osobowe lub informacje o produkcie. Mieszania sprzętu nie może służyć do określenia marka lub model komputera. Ponadto mieszania sprzętu nie może być do tyłu obliczana Aby określić informacje o komputerze raw. Oprócz standardowych informacji o komputerze zbiera się niektóre ustawienia dodatkowego języka. Informacja ta nie jest używany do identyfikacji użytkownika. Informacje są używane tylko w celu potwierdzenia, że masz licencjonowanej kopii produktu oraz do zbierania informacji do analizy statystycznej.

P4: Ile klucze produktów pochodzi z domu i Student lub domu i w firmie?

A4: zarówno strona główna i studentów również jak strona główna, jak i biznesowych pochodzi z kluczem produktu tylko jeden (1). 1 Klucz produktu służy do instalacji/aktywacji produktu na wielu komputerach. Liczba komputerów, który produkt może zostać uaktywnione na zostały omówione w P5.

P5: Ile razy można aktywować produkt?

A5:
nie jest ograniczona do liczby godzin od użytkownika aktywacji oprogramowania na tym samym komputerze. Na przykład można usunąć i zainstalować lub aktywowania produktu dowolną liczbę razy. Aby wiele komputerów można aktywować produkt, zobacz postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft. W sekcji dla danej wersji produktu, przeczytaj instalacji i prawa do używania. Na przykład jeśli masz pakiet Office i Business 2011, patrz sekcja 2 i przeczytaj 2. Instalacja i prawa do używania. Aby otworzyć postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft, odwiedź następującą witrynę sieci web: http://www.microsoft.com/About/Legal/en/us/IntellectualProperty/UseTerms/default.aspx:

P6: Czy mogę zainstalować produkt na więcej niż jednym komputerze?

A6: To zależy od wersji produktu, zakupione. Aby uzyskać więcej informacji, o ile komputerów można zainstalować produktu na groch odnoszą się do EULA (postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft).  W tym dokumencie kroki dotyczące lokalizowania postanowienia licencyjne dotyczące oprogramowania firmy Microsoft, zobacz temat P5.

Q7: Jak aktywować?

A7: Aby aktywować produkt, wykonaj następujące kroki:

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
1. Uruchom aplikację, a następnie kliknij przycisk Wprowadź klucz produktu.
 
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2391978
2. Przejrzyj umowę licencyjną oprogramowania i kliknij Kontynuuj.  
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2391986
3. Musisz zaakceptować umowę licencyjną oprogramowania. Kliknij przycisk Kontynuuj. 
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2391987
4. Wprowadź klucz produktu, a następnie kliknij przycisk Uaktywnij.

Kreator aktywacji automatycznie kontaktuje się Microsoft licensing serwerów za pośrednictwem połączenia internetowego. Podczas aktywacji produktu przez Internet, klucz produktu są przekazywane firmie Microsoft. Jeśli zdecydujesz się aktywować produkt przez Internet i nie masz jeszcze połączenia, Kreator ostrzega Pana, że połączenie nie istnieje. Kliknij przycisk albo Aktywacja przez telefon lub Aktywuj później.

Uwaga nie utracą klucz produktu. Przechowanie opakowania lub Zanotuj numer. Informacje o numerze należy przechowywać w bezpiecznym miejscu.

Klucz produktu jest unikatowy ciąg 25 liter i cyfr podzielonych na grupy 5.

W przypadku zakupu pole z dysku DVD: produkt znajduje się na tylnej części urząd tuleja Mac DVD.

W przypadku zakupu za pośrednictwem witryny sieci web: klucz produktu został wysłany do użytkownika w wiadomości e-mail z tytułu programu Microsoft Office dla komputerów Macintosh — potwierdzenie zamówienia "
 
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2391988
5. Jeśli aktywacji zakończyło się pomyślnie, pojawi się następujący komunikat:

Kopię <product title="">jest już aktywna.</product>
 
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2391989
Jeśli z jakiegokolwiek powodu aktywacja nie powiedzie się, kliknij przycisk Aktywacja przez telefon. Wybierz lokalizację, a następnie wybrać numer telefonu, na ekranie. Na przykład dla Stanów Zjednoczonych: 1866-825-4797 lub Zjednoczone Królestwo: (44) --147 (203) - 4930. Można zatelefonować do Centrum aktywacji, aby uzyskać pomoc obsługi klienta i aktywacji produktu. Aktywacja telefoniczna może potrwać dłużej niż aktywacja za pośrednictwem Internetu. Po wywołaniu, powinny być przy komputerze. Ponadto powinien mieć klucz produktu oprogramowania. Po wybraniu tej opcji, Kreator aktywacji generuje Identyfikator instalacji. Musy masz ten identyfikator instalacji, aby aktywować produkt przez telefon.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2391990


WażneGdy zadzwonisz do Centrum aktywacji, wyświetlany jest monit o wczytania liczb Identyfikatora instalacji .

Centrum aktywacji Uwaga numery nie są wyświetlane dla wszystkich lokalizacji w tym artykule, ze względu numery telefonów według licencji oraz według kraju lub regionu. Kreator aktywacji zwraca liczbę połączyć się telefonicznie do Centrum aktywacji.


Właściwości

Numer ID artykułu: 2391941 - Ostatnia weryfikacja: 24 stycznia 2013 - Weryfikacja: 4.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
  • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbmt KB2391941 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2391941

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com