Službu Lync Online uživatelé nemohou komunikovat s externí kontakty

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2392146 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

PROBLÉM


Se vyskytnout některý z následujících příznaků v Microsoft službu Lync Online:
 • Rychlé zprávy nejsou doručovány do externí kontakty. Při pokusu odeslat rychlou zprávu externí kontakt ve službě Lync Online, zobrazí se následující chybová zpráva:

  Tato zpráva nebyla doručena do Joe@contoso-Federated.com vzhledem k tomu, že adresa je mimo vaši organizaci a není federovaných s vaší firmou nebo zadaná adresa není správná. Obraťte se na tým podpory s těmito informacemi.
  Poznámka: V této chybové zprávě Joe@contoso-Federated.com je zástupný symbol.
  Do aplikace Microsoft službě Lync 2010 UCCAPI protokoly mohou být zaznamenány také následující chybová zpráva:

  403 Forbidden: Z identifikátor URI není povolen pro komunikaci s partnery federovaný.
 • Přítomnost Neznámý pro externí kontakt. Pokud hledáte externího kontaktu nebo zobrazit externí kontakt, který je již přidán do seznamu kontaktů, ikona prezence není k dispozici (je zobrazeno šedě), a Přítomnost Neznámý se zobrazí.
 • Externí kontakty se nemůže připojit k službě Lync Online schůzky. Při externí kontakt přijme pozvání ke službě Lync Online schůzky a klepne na tlačítko Připojte se Online schůzky, uživatel obdrží chybovou zprávu oznamující, že uživatel nemá oprávnění k připojení ke schůzce a připojení se nezdaří.

ŘEŠENÍ

Prvním krokem k vyřešení problémů, které ovlivňují službu Lync Online je vhodně rozsah problému. Následující tabulka vám pomůže určit, co s největší pravděpodobností problém, v závislosti na typu a počtu kontaktů, které jsou ovlivněny.

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Typ a počet externích kontaktůJeden externí kontaktVíce externích kontaktůVšechny externí kontakty
Externí službě Lync kontaktProblém s oprávněními mezi kontaktyProblém s oprávněními mezi doménamiExterní komunikace zakázán nebo chybí záznam SRV federace
Veřejný kontakt rychlých zpráv (Microsoft Messenger, Skype)Problém s oprávněními mezi kontaktyKontakty přidané není správný formát.Externí komunikace pro PIC zakázán nebo chybí záznam SRV federace

Konfigurace externí komunikace pro službu Lync Online

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Organizace Office 365 a akademické zákazníky můžete konfigurovat možnosti individuální přístup pro externí kontakty na úrovni organizace i uživatele:
 • Další organizace, které používají službu Lync Online, Microsoft službě Lync Server 2010, 2013 Server službě Lync Microsoft a Microsoft Office Communications Server 2007 R2
 • Veřejné Instant Messaging (IM) kontakty na Skype nebo Microsoft Messenger
Zákazníky profesionální a small business Office 365 můžete zapnout externí komunikace zapnout nebo vypnout pouze pro všechny externí kontakty. Jedná se o další službě Lync nebo OCS organizace a veřejné kontakty zasílání rychlých zpráv na Skype nebo Microsoft Messenger. Toto nastavení lze konfigurovat na úrovni uživatele nebo organizace.

Nápovědy konfigurace externí komunikace ve vaší organizaci naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Řešení problémů oprávnění mezi jednotlivé kontakty

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Obě vnější kontakty mají mají být přidány do své seznamy kontaktů a musí mít příslušná oprávnění. Další informace naleznete na následujících webech společnosti Microsoft:Poznámka: Ve službě Lync Ujistěte se, že bude blokovat všechny pozve není nastavení. Otevřete stránku službě Lync Možnosti a potom klepněte na položku výstrahy. V poli Kontakty není používání platformy Lynczrušte políčka Blokovat všechny pozve a komunikace.

Obecně pro odstraňování potíží, máte problémy komunikace, dva externí kontakty by obě zcela odstraňují kontakt z vlastní seznam kontaktů. Znovu přidat externí kontakt a potom ověřte, že jsou oznámení jsou odesílány a přijímány každého kontaktu.

Pokud se pokoušíte komunikovat s uživateli Skype, ujistěte se, že Skype uživatelé přešli na nejnovější klient v systému Windows (verze 6.3 nebo vyšší verze).
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Řešení problémů oprávnění mezi doménami

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Pokud službu Lync Online uživatelé nemůže komunikovat se všemi externí kontakty z určité domény, tomuto problému může dojít z následujících důvodů:
 • Externí kontakt domény není nastavena pro federaci.
 • Doména není k dispozici v seznamu povolené domény ve službě Lync ovládací panely nebo službě Lync Admin Center.

Pokud organizace externí kontakt nebyl nakonfigurován pro federaci s službu Lync Online, naleznete na následujícím webu TechNet:
Konfigurace podpory federace pro zákazníka službě Lync Online

Po ověření správně nakonfigurován federační externího kontaktu domény služeb Office 365 pro podniky zákazníci měli prozkoumat službě Lync ovládací panely nebo službě Lync Admin Center, a ujistěte se, že je doména externího kontaktu v seznamu povolených domén nebo není na seznamu blokovaných domén. Pokyny ke konfiguraci externí komunikace s jinými organizacemi naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Konfiguraci externí komunikace
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Přidání kontaktů ve správném formátu

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Kontakty, které nepoužívají standardní domén pro Microsoft Messenger, například live.com, outlook.com, msn.com a Hotmail.com, musí přidat ke službě Lync pomocí zvláštní formát. Informace o tom, jak přidat externí kontakty tímto způsobem naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2566829 Službě Lync uživateli nemůže komunikovat s externí kontakty, kteří mají účty společnosti Microsoft, které mají vlastní domény (EASI)
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

Ověřit záznamy SRV federace pro službu Lync Online

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding start collapsed
Federaci s externí organizace vyžaduje záznamu SRV ve službě DNS, který směruje externí organizace ke službě Lync Online, při pokusu o komunikaci. Pokud je tento záznam SRV chybějící nebo chybně nakonfigurovaným, veškerou komunikaci s externí kontakty se nezdaří. Chcete-li ověřit, zda je správně nakonfigurován záznam, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
2566790 Potíží s konfigurací službě Lync Online DNS ve službách Office 365
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
assets folding end collapsed

DALŠÍ INFORMACE

Těmto problémům dochází, protože externí komunikace ve službě Lync Online může být vypnuto nebo nesprávně nakonfigurován. Nebo pokud je externí kontakt členské organizace jiné službě Lync Server nebo Office Communications Server, externí přístup pravděpodobně také nesprávně nakonfigurován.

Poznámka: V současné době není podporována federace se Skype. Nicméně externí kontakty, kteří mají účty Microsoft přihlásit na Skype klienta namísto Microsoft Messenger. Federace s účty Microsoft je nadále podporována, zda externí kontakty pomocí programu Microsoft Messenger nebo Skype klienta. I když externí kontakt, který má účet Microsoft připojí do Skype, nebude uživatel moci používat videokonference.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2392146 - Poslední aktualizace: 27. června 2014 - Revize: 34.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Lync Online
Klíčová slova: 
o365022013 o365 o365e o365a o365m o365p kbmt KB2392146 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2392146

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com