Użytkownicy programu Lync Online nie może komunikować się z kontaktów zewnętrznych

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2392146 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

PROBLEM


Może wystąpić jeden z następujących symptomów w Microsoft Lync Online:
 • Wiadomości błyskawiczne nie są dostarczane do kontaktów zewnętrznych. Gdy użytkownik próbuje wysłać wiadomość błyskawiczną do zewnętrznej osoby kontaktowej w Lync Online, pojawi się następujący komunikat o błędzie:

  Ta wiadomość nie została dostarczona do Joe@contoso-Federated.com ponieważ adres spoza organizacji, a nie federacyjnych z firmy lub adres jest niepoprawny. Skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej przy użyciu tych informacji.
  Uwaga W tym komunikacie o błędzie Joe@contoso-Federated.com jest symbolem zastępczym.
  Następujący komunikat o błędzie może być również rejestrowane w dziennikach Microsoft Lync 2010 UCCAPI:

  403 zabronione: od identyfikatora URI nie są upoważnione do komunikowania się z partnerami federacyjnych.
 • Obecność jest nieznany dla zewnętrznej osoby kontaktowej. Podczas wyszukiwania kontaktu zewnętrznego lub opisz kontaktu zewnętrznego, który został już dodany do listy kontaktów, ikony obecność jest niedostępne (wygaszone), a Obecność nieznany jest wyświetlany.
 • Kontakty zewnętrzne nie może dołączyć spotkań Lync Online. Kiedy kontaktu zewnętrznego otrzymuje Lync Online zaproszenie na spotkanie, a następnie kliknie Dołącz do spotkania Online, użytkownik otrzymuje komunikat o błędzie z informacją, że osoba nie ma uprawnień, aby dołączyć do spotkania, a połączenie zakończy się niepowodzeniem.

ROZWIĄZANIE

Pierwszym krokiem do rozwiązywania problemów, które wpływają na Lync Online jest odpowiednio zakresu problemu. Poniższa tabela może pomóc w określeniu rodzaju najbardziej prawdopodobne przyczyny tego problemu, w zależności od typu i liczby kontaktów, które ma wpływ.

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
Rodzaj i liczba kontaktów zewnętrznychJeden kontakt zewnętrznyWiele kontaktów zewnętrznychWszystkie kontakty zewnętrzne
Styk zewnętrzny LyncProblem z uprawnieniami między kontaktówProblem z uprawnieniami między domenamiKomunikacji zewnętrznej, wyłączony lub brakuje rekordu SRV Federacji
Publiczne kontakt wiadomości Błyskawicznych (Microsoft Messenger, Skype)Problem z uprawnieniami między kontaktówKontakty nie są dodawane w niepoprawnym formacie.Komunikacji zewnętrznej PIC wyłączona lub Brak rekordu SRV Federacji

Konfigurowanie komunikacji zewnętrznej do usługi Lync Online

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Enterprise pakietu Office 365 i pracownicy naukowi można skonfigurować opcje indywidualnego dostępu dla następujących kontaktów zewnętrznych na poziomie organizacji, jak i użytkownika:
 • Inne organizacje korzystające z usługi Lync Online, Microsoft Lync Server 2010, Microsoft Lync Server 2013 lub programu Microsoft Office Communications Server 2007 R2
 • Kontakty publicznych wiadomości błyskawiczne (Komunikatory) na Skype lub Microsoft Messenger
Klienci professional oraz small business Office 365 można włączyć komunikacji zewnętrznej lub wyłączyć wszystkie zewnętrzne kontakty. Obejmuje to inne Lync lub OCS organizacji i kontakty publicznych wiadomości Błyskawicznych na Skype lub w programie Microsoft Messenger. To ustawienie można skonfigurować na poziomie organizacji lub użytkownika.

Aby uzyskać pomoc konfigurowania komunikacji zewnętrznej dla danej organizacji przejdź do następującej witryny firmy Microsoft:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Rozwiązywanie problemów z uprawnień między indywidualnych kontaktów

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Zarówno kontaktów zewnętrznych powinny zostać dodane do listy kontaktów drugiej osoby, a oni musi posiadać odpowiednie uprawnienia. Aby uzyskać więcej informacji przejdź do następujących witryn firmy Microsoft w sieci Web:UwagaW Lync upewnij się, że ustawienie w celu zablokowania wszystkich zaprasza nie została ustawiona. Otwórz stronę Lync Opcje , a następnie kliknij przycisk alertów. W obszarze Kontakty nie korzystania z Lyncwyczyść pola oznaczone Blokowanie wszystkich zaprasza i komunikacji.

Zazwyczaj do rozwiązywania problemów, jeśli dwa kontakty zewnętrzne mają problemy z komunikacją, one powinny zarówno całkowicie usunąć kontakt z własnej listy kontaktów. Ponownie Dodaj kontakt zewnętrzny, a następnie sprawdź, czy powiadomienia są wysyłane i zaakceptowane przez każdy kontakt, którego dotyczy.

Jeśli starasz się komunikować z użytkownikami programu Skype, upewnij się, że użytkownicy Skype dokonali uaktualnienia do najnowszej klienta w systemie Windows (w wersji 6.3 lub nowszej wersji).
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Rozwiązywanie problemów z uprawnień między domenami

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Jeśli użytkownicy programu Lync Online nie może komunikować się ze wszystkich kontaktów zewnętrznych z określonej domeny, ten problem może wystąpić jeden z następujących powodów:
 • Domeny zewnętrznej osoby kontaktowej nie jest skonfigurowany do Federacji.
 • Domeny nie ma na liście dozwolonych domen w Panelu sterowania programu Lync lub Lync Admin Center.

Jeżeli organizacji zewnętrznej osoby kontaktowej nie został skonfigurowany do Federacji Lync Online, przejdź do następującej witryny sieci Web TechNet:
Konfigurowanie obsługi federacji dla klienta usługi Lync Online

Po upewnieniu się, że Rosyjska jest poprawnie skonfigurowany dla domeny zewnętrznej osoby kontaktowej, usługi Office 365 dla klientów przedsiębiorstw powinna zbadać Panelu sterowania programu Lync lub Lync Admin Center, aby upewnić się, że domeny zewnętrznej osoby kontaktowej jest na liście dozwolonych domen lub nie ma na liście zablokowanych domen. Wytyczne dotyczące sposobu konfigurowania komunikacji zewnętrznej z innymi organizacjami, zobacz następującą witrynę sieci Web firmy Microsoft:
Konfigurowanie komunikacji zewnętrznej
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Dodawanie kontaktów w niepoprawnym formacie.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Kontakty, które nie używają standardowego domen Microsoft Messenger takich jak live.com, outlook.com, msn.com i Hotmail.com, należy dodać do programu Lync przy użyciu specjalny format. Aby uzyskać informacje o sposobie dodawania kontaktów zewnętrznych w ten sposób odwiedź następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2566829 Użytkownicy programu Lync nie może komunikować się z kontaktów zewnętrznych, posiadający konta Microsoft, które mają niestandardowe domeny (EASI)
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

Weryfikowanie rekordu SRV Federacji do usługi Lync Online

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding start collapsed
Federacja z zewnętrznymi organizacjami wymaga rekordu SRV w usłudze DNS, który skieruje zewnętrzny organizacje do usługi Lync Online podczas próby komunikowania się. Jeśli tego rekordu SRV Brak lub jest niepoprawnie skonfigurowane, cała komunikacja z kontaktów zewnętrznych nie powiedzie się. Aby sprawdzić, czy rekord jest poprawnie skonfigurowany, odwiedź następujący artykuł z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2566790 Rozwiązywanie problemów z konfiguracją usługi Lync Online DNS w usłudze Office 365
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
assets folding end collapsed

WIĘCEJ INFORMACJI

Te problemy występują, ponieważ komunikacji zewnętrznej w Lync Online może być wyłączony lub niepoprawnie skonfigurowany. Lub, jeśli kontakt zewnętrzny jest członkiem innej organizacji programu Lync Server lub Office Communications Server, być nieprawidłowo skonfigurowany również dostępem z zewnątrz.

Uwaga W tej chwili nie jest obsługiwana Federacji za pomocą programu Skype. Jednak kontaktów zewnętrznych, którzy mają konta serwera Microsoft mogą logować się do klienta programu Skype zamiast do firmy Microsoft Messenger. Federacja z konta serwera Microsoft jest nadal obsługiwane, czy kontakty zewnętrzne za pomocą Microsoft Messenger albo klienta programu Skype. Po zewnętrznej osoby kontaktowej, kto ma konto Microsoft loguje się do programu Skype, użytkownik nie będą mogli korzystać z wideokonferencji.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2392146 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2014 - Weryfikacja: 30.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Lync Online
Słowa kluczowe: 
o365022013 o365 o365e o365a o365m o365p kbmt KB2392146 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2392146

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com