Lync інтернет-користувачів не може спілкуватися з зовнішнім контактам

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2392146 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА


Можуть виникнути такі проблеми в Microsoft Lync онлайн:
 • Миттєві повідомлення не доставляються до зовнішніх контактів. Під час спроби надіслати миттєве повідомлення зовнішнього контакту в Lync онлайн, з'являється таке повідомлення про помилку:

  Це повідомлення не було доставлено до Joe@contoso-Federated.com оскільки за адресою поза межами вашої організації і не Федеративні з вашою компанією, або на адресу було вказано неправильно. Будь ласка, зв'яжіться з службою підтримки, з цією інформацією.
  Примітка. У цьому повідомленні про помилку Joe@contoso-Federated.com є рамкою.
  Таке повідомлення про помилку може також зареєстровано в Microsoft Lync 2010 UCCAPI журнали:

  403 – заборонено: від URI не дозволено спілкуватися з федеративного партнерами.
 • Присутність є невідомим для зовнішній контакт. Під час пошуку зовнішнього контакту, або вам Огляд зовнішнього контакту, які вже додано до вашого списку контактів, присутність значок недоступна (він відображається сірим кольором), та Наявність невідомий відображається.
 • Зовнішні контакти не можуть приєднатися до Lync онлайн-зустрічах. Коли зовнішній контакт отримує запрошення на нараду Lync Інтернет і натискає кнопку Приєднатися до конференції, користувач отримує повідомлення про помилку, яке стверджуватиме, що людина не має дозволу на приєднатися до наради, і підключитися не вдається.

РІШЕННЯ

Першим кроком для вирішення питань, які впливають на Lync Інтернет є в сферу питання належним чином. У таблиці нижче допоможуть визначити, що найбільш ймовірну причину проблеми, залежно від типу і кількість контактів, які страждають.

Згорнути цю таблицюРозгорнути цю таблицю

Настроювання зовнішніх комунікацій для Lync онлайн

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Підприємство Office 365 і академічних клієнтів можна налаштувати індивідуального доступу опції для наступних зовнішнім контактам на рівні як організація і користувача:
 • Інші організації, що використовують Інтернет Lync, Microsoft Lync Server 2010, Microsoft Lync Server 2013 або Microsoft Office комунікацій Server 2007 R2
 • Громадських контактів миттєвого обміну повідомленнями (IM) на Skype або Microsoft Messenger
Користувачів Office 365 професійних та малого бізнесу може перетворити зовнішньої інформаційної взаємодії та вимкнення тільки для всіх зовнішніх контактів. Це включає в себе інші Lync або OCS організації та громадські списку Контакти ЧАТУ на Skype або Microsoft Messenger. Цей параметр може бути налаштований на рівні організації або користувача.

За допомогою настроювання зовнішніх комунікацій для вашої організації перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Вирішення проблем дозволи між окремих контактів

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Обидва зовнішніх контактів потрібно буде додати до один одного списки контактів, і вони мають відповідні дозволи. Для отримання додаткової інформації зверніться до наступних веб-сайтах корпорації Майкрософт:Примітка. У Lync переконайтеся, що параметр Блокувати всі запрошує не є. Відкрийте сторінку Lync Параметри і виберіть пункт оповіщення. У розділі Контакти не використовується Lyncясно коробки помічені Блокувати всі запрошує та комунікацій.

Зазвичай для усунення несправностей, якщо два зовнішні контакти мають проблеми спілкування, вони повинні обидва повністю видалення інших зі свій власний список контактів. Повторно додати зовнішній контакт а потім переконайтеся, що сповіщення в даний час надіслано і прийнятий кожним контактом, що беруть участь.

Якщо ви хочете спілкуватися з користувачами Skype, переконайтеся, що користувачів Skype оновили останні клієнту на Windows (версія 6.3 або пізнішої версії).
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Вирішення проблем дозволи між домени

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Якщо Lync онлайн користувачів не може зв'язатися з всі зовнішні контакти з певного домену, ця проблема може виникнути для будь-який з таких причин:
 • Зовнішній контакт домену неправильне настроювання для Федерації.
 • Домен не входить до списку дозволених домени Lync панелі керування або Lync центру адміністрування.

Якщо зовнішній контакт організації не настроєно для Федерації з Lync Online, перейдіть до веб-сайту TechNet:
Після того як ви перевірити, що Федерації правильно настроєно для зовнішнього контакту домену, Office 365 для підприємств гості повинні вивчити Lync панелі керування або центру адміністрування Lync переконайтеся, що зовнішній контакт домену на списку дозволених домени або не до списку заблокованих доменів. Рекомендації про настроювання зовнішньої інформаційної взаємодії з іншими організаціями переглянути веб-сайт корпорації Майкрософт:
Настроювання зовнішніх комунікацій
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додавання контактів у правильному форматі

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Контакти, які не використовують стандартні домени для Microsoft Messenger, наприклад live.com, outlook.com, msn.com або Hotmail.com, повинно бути додано до Lync за допомогою спеціального формату. Відомості про те, як додати зовнішні контакти таким чином зверніться до такої статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2566829 Lync користувачі не можуть спілкуватися з зовнішніх контактів, які мають облікових записів Microsoft, які мають настроювані домену (EASI)
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Перевірте, чи Федерації запис SRV для Lync онлайн

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding start collapsed
Федерації з зовнішніх організацій вимагає запису SRV в DNS, який направляє зовнішніх організацій до Lync онлайн, коли вони намагаються спілкуватися. Якщо цей запис SRV є відсутніми або неправильними настройками, всі комунікації з зовнішнім контактам виходить з ладу. Щоб перевірити, чи правильно настроєно запис, зверніться до такої статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2566790 Виправлення неполадок конфігурації DNS для Lync Online в Office 365
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
assets folding end collapsed

Додаткові відомості

Зазначені проблеми виникають тому що зовнішньої інформаційної взаємодії в Lync онлайн можуть бути вимкнено або неправильно налаштовано. Або, якщо зовнішній контакт входить до складу іншої Lync Server або Office комунікацій Server організації, зовнішнього доступу також можна настроїти неправильно.

Примітка. Федерації з Skype не підтримуються на даний момент. Втім, зовнішні контакти, які мають облікові записи Microsoft може увійти до клієнт Skype замість того щоб Microsoft Messenger. Федерації з обліковими записами Microsoft іще підтримується, будь то зовнішніх контактів за допомогою Microsoft Messenger або клієнт Skype. Після того, як зовнішній контакт, який має обліковий запис Microsoft, що входить в Skype, користувач більше не буде мати можливість використовувати відеоконференцій.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2392146 - Востаннє переглянуто: 26 червня 2014 р. - Редакція: 21.0
Застосовується до:
 • Microsoft Lync Online
Ключові слова: 
o365022013 o365 o365e o365a o365m o365p kbmt KB2392146 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2392146

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com