Office 365 Desktop Setup nástroj nemôže prevziať aktualizácie alebo sa zobrazí chybové "váš počítač nie je dovolené sa pripojiť k službe Microsoft Update" správy

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2392274 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Nástroja Microsoft Office 365 Desktop Setup nedá stiahnuť a nainštalovať aktualizácie softvéru z lokality Windows Update alebo Microsoft Update v prostredí Microsoft Office 365. Môžete tiež získať nasledujúce chybové hlásenie:

Počítač nie je dovolené sa pripojiť k službe Microsoft Update.

Tieto príznaky sa môže vyskytnúť aj keď je počítač nastavený na automatické prijímanie aktualizácií systému Windows.

RIEŠENIE

Na vyriešenie tohto problému, použite niektorú z nasledovných metód.

Metóda 1: overenieNastavenie skupinovej politiky

Uistite sa, že počítač prístup Windows Update alebo Microsoft Update.
 1. Povoliť Windows Update a automatické aktualizácie. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Otvorenie modulu skupinovej politiky rozbaľte položku Konfigurácia počítača, rozbaľte Šablóny pre správu, rozšíriť systém, rozbaľte Internet Komunikácia Managementa potom kliknite na uzol Internetovej komunikácie .
  2. V table s podrobnosťami dvakrát kliknite na položku vypnúť prístup ku všetkým funkciám služby Windows Update, kliknite na položku Disableda potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Povoliť Windows Update a funkcie Automatické aktualizácie tým, že umožňuje prístup k Windows Update príkazy. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
  1. Otvorenie modulu Skupinová politika rozbaľte položku Konfigurácia používateľa, rozbaľte Šablóny pre správua potom kliknite na ponuku Štart a panel úloh uzol.
  2. V table s podrobnosťami dvakrát kliknite na položku odstrániť odkazy a prístup k Windows Updatekliknite na položku Disableda potom kliknite na tlačidlo OK.
Metóda 2: Uistite sa, že sa môžete pripojiť k lokalite Windows Update

Uistite sa, že máte prístup iné webové stránky. Ak sa nemôžete dostať iné webové stránky, vaše pripojenie k internetu možno nepracuje správne. Kontaktujte svojho poskytovateľa internetových služieb pre pomoc.

Ak sa môžete pripojiť na iné internetové stránky a nemôžete pripojiť na službu Windows Update alebo Microsoft Update nájdete v nasledujúcich článkoch databázy Microsoft Knowledge Base

836941 Pri použití služby Windows Update alebo Microsoft Update na inštaláciu aktualizácií sa môžu vyskytnúť dočasné chyby súvisiace s pripojením.

906602 Ako riešiť bežné problémy s inštaláciou Windows Update, Microsoft Update a Windows Server Update Services.


V niektorých prípadoch budete musieť ísť webovej lokality Microsoft Update a potom manuálne nainštalovať súčastí služby Windows Update.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Tento problém sa zvyčajne vyskytuje, keď je blokovaný prístup na lokalitu Windows Update alebo Microsoft Update. Nástroja Office 365 Desktop Setup používa Windows Update na inštaláciu aktualizácií softvéru, ktoré sú potrebné na pripojenie k Office 365. Ak je blokovaný prístup na lokalitu Windows Update, nástroja Office 365 Desktop Setup nemôže nainštalovať potrebné aktualizácie.

V tomto scenári, politiky skupiny alebo iné konfigurácie zabezpečenia môže blokovať prístup na lokalitu Windows Update alebo Microsoft Update. Tento problém môže nastať aj pri súčasť Windows Update musí byť nainštalovaný v počítači pred aktualizácií môže byť dokončená.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2392274 - Posledná kontrola: 9. júla 2014 - Revízia: 13.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Office 365
 • Office 365 User and Domain Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbmt KB2392274 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2392274

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com