Засобом настроювання робочого стола Office 365 не можна завантажувати оновлення або ви отримуєте помилку «комп ' ютер не допускається для підключення до служби Microsoft Update» протокол IMAP

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2392274 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Microsoft Office 365 робочий стіл налаштування друкарок не може завантажити та встановити оновлення програмного забезпечення з Windows Update або сайт сайт Microsoft Update у середовищі Microsoft Office 365. Ви також можете отримати таке протокол IMAP про помилку:

Комп ' ютер не можуть підключитися до служби сайт Microsoft Update.

Можуть виникнути такі симптоми навіть якщо комп’ютер-зразок настроєно на автоматичне отримання оновлень Windows.

РІШЕННЯ

Виправити цю проблему, скористайтеся одним із нижченаведених способів.

Метод 1: перевірте, чипараметр групової політики

Переконайтеся, що комп’ютер-зразок може отримати доступ до Windows Update або сайт Microsoft Update.
 1. увімкнути службу Windows Update і автоматичних оновлень. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Відкрити оснастки групової політики MMC, розгорніть розділи Конфігурація комп'ютера, Адміністративнішаблони, розширити систему, розширити Інтернет зв'язок "один-до-одного" управліннята виберіть вузол Інтернет-спілкування .
  2. В області відомостей двічі клацніть Вимкнути доступ до всіх функцій Windows Updateклацніть інвалідівта натисніть кнопку ОК.
 2. увімкнути службу Windows Update і автоматичних оновлень, дозволяючи доступ до команд служби Windows Update. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
  1. Відкрийте оснастка групової політики розгорніть Конфігурація користувача, Адміністративнішаблони та виберіть пункт меню "Пуск" і панелі завдань вузол.
  2. В області відомостей двічі клацніть видалити посилання та доступ до Windows Updateклацніть інвалідівта натисніть кнопку ОК.
Метод 2: Переконайтеся, що ви можете підключитися до служби Windows Update

Переконайтеся, що ви можете отримати доступ до інших веб-сайтів. Якщо немає доступу до інших веб-сайтів, підключення до Інтернету можуть не працювати належним чином. Зв'язатися з Інтернет-провайдера по допомогу.

Якщо ви можете підключитися до інших Інтернет-сайти, а не вдалося підключитися до служби Windows Update або сайт Microsoft Update, перегляньте наступні статті бази знань Майкрософт

836941 Може скластися тимчасового з'єднання виправляти помилки під Вільний час сценарій виконання служби Windows Update або сайт Microsoft Update для інсталяції оновлень.

906602 Способи виправлення загальних неполадок служби Windows Update, сайт Microsoft Update та служб скинути параметри Windows Server автоматична інсталяція.


У деяких випадках може знадобитися йти веб-сайту сайт Microsoft Update а потім вручну інсталювати компоненти Windows Update.

Додаткові відомості

Ця проблема зазвичай виникає, коли доступ до Windows Update або сайт Microsoft Update заблоковано. Office 365 засобом настроювання робочого стола використовує Windows Update, щоб інсталювати оновлення програмного забезпечення, які потрібні для підключення до служби Office 365. Якщо доступ до Windows Update заблоковано, Office 365 засобом настроювання робочого стола неможливо інсталювати видалених оновлень.

У цьому випадку групової політики або інші конфігурації безпеки можуть блокувати доступ до Windows Update або сайт Microsoft Update. Ця неполадка може також з'явитися, коли компонент Windows Update потрібно інсталювати на комп'ютері, перед оновлень може бути завершена.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2392274 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 10.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365
 • Office 365 User and Domain Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbmt KB2392274 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2392274

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com