"Klucz produktu jest nieprawidłowy" Wystąpił błąd podczas uaktywniania programu Outlook dla komputerów Macintosh lub sposobu uaktualniania pakietu Office dla Mac domu i Student 2011 pakietowi Microsoft Office dla użytkowników domowy...

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2393959 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Ten artykuł zawiera opis sposobu uaktualniania z wersji dla użytkowników domowych i uczniów pakietu Microsoft Office 2011 dla komputerów Mac do edycji dla użytkowników domowych i biznesowych. W biurze, domu Mac i Student 2011 Edition niektóre funkcje i aplikacje, na przykład programu Microsoft Outlook i Microsoft SharePoint, nie są dostępne.

Jeśli pakietu Office dla komputerów Macintosh domu i zainstalowane Student 2011, klucza produktu dostarczonego uruchomi program Word, Excel i Powerpoint. Program Outlook 2011 dla komputerów Mac nie uaktywni korzystania z domu i Student klucz produktu. Można uruchomić program Outlook 2011, klikając opcjęTry dla 30 dni lub kliknij przycisk Kup klucz produktu w trybie onlinedo uaktualnienia do domu i spróbuj wprowadzenie klucza produktu dla użytkowników domowych i uczniów podczas aktywacji programu Outlook dla komputerów Mac Business.If, może zostać wyświetlony komunikat o błędzie:
Klucz produktu jest nieprawidłowy. Upewnij się, czy wprowadzono poprawny klucz. Jeśli ten klucz nie działa, skontaktuj się z obsługi klienta firmy Microsoft i wsparcia.

Więcej informacji

Jeśli chcesz uaktualnić do pakietu Office dla użytkowników domowych Mac i Business 2011 biuro w domu Mac i Student 2011, zakupu wzrostu uaktualnienie w trybie online. Po dokonaniu zakupu, należy wprowadzić nowy klucz produktu w produkt do uaktualnienia. Zobacz sekcję "Wprowadź nowy klucz produktu" w tym artykule.

UwagaJeśli zakupiłeś Microsoft Office dla użytkowników domowych Mac i Student 2011-Family Pack i nabyć uaktualnienia do Microsoft Office dla użytkowników domowych Mac i Business 2011 — dodatkiem Service Pack 1, uzyskasz dostęp do programu Microsoft Outlook na tylko jednym komputerze. Jeśli chcesz korzystać z programu Outlook na więcej niż jednym komputerze, należy kupić Microsoft Office dla użytkowników domowych Mac i Business 2011 — dodatkiem Service Pack 2. (Microsoft Office dla użytkowników domowych Mac i Business 2011 — 1 opakowanie do punktu zakupu może zwracać). Zobacz sekcję "Materiały referencyjne".


Wprowadź nowy klucz produktu do konwersji

Jeśli chcesz kupić uaktualnienie lub masz już Office dla użytkowników domowych Mac i Business 2011 klucz produktu, wykonaj następujące kroki:

Zwiń tę tabelęRozwiń tę tabelę
1. Uruchom dowolnego pakietu Office dla komputerów Macintosh.
2. Kliknij Opcje zakupu<application name=""></application>menu. Jeśli otrzymałeś wiadomość wygasła wersji próbnej programu Outlook, wybierz przycisk Office zakupu .

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2393971
3. na tym ekranie można zakupić w domu i w firmie edycji klikając przyciskKup klucz produktu w trybie online,lub przez kliknięcie przyciskuEnter klucz produktumożna wprowadzić klucz produktu dla użytkowników domowych i biznesowych.
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
2393972
4. Jeśli została wybrana opcjaKup klucz produktu w trybie online, nastąpi przekierowanie do witryny, gdzie można zakupić klucza uaktualnienia krok się domowych i małych firm . Trzeba będzie wykonać kroki 1 i 2 w tej procedurze, a następnie wprowadź klucz produktu.

Jeśli masz już klucz produktu dla użytkowników domowych i biznesowych, wprowadź ją w polu.

Uwaga Po wprowadzeniu klucza dodatkowe funkcje pakietu Office for Mac domowych i biznesowych, takich jak Microsoft Outlook, zostanie uaktywniona.

Materiały referencyjne


UwagaProgram SharePoint jest aplikacji biznesowych opartych na sieci web, która nie jest przeznaczony dla użytkowników domowych. Użytkownicy domowi mogą zamiast tego użyć OneDrive (dawniej SkyDrive) z pakietem Office dla aplikacji Mac 2011.

Aby dowiedzieć się więcej na temat programu SharePoint, odwiedź następujące witryny firmy Microsoft:

http://SharePoint.microsoft.com/en-us/product/Capabilities/Pages/default.aspx

Właściwości

Numer ID artykułu: 2393959 - Ostatnia weryfikacja: 22 czerwca 2014 - Weryfikacja: 7.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Office for Mac Home and Business 2011
  • Microsoft Office for Mac Home and Student 2011
Słowa kluczowe: 
dftsdahomeportal kbmt KB2393959 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2393959

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com